Aktualitātes

“Apvārsnis 2020” kontaktbirža izstādes “Riga Comm 2018” ietvaros

Aicinām izmantot iespēju piedalīties Horizon 2020 kontaktbiržā, kura norisināsies Rīgā, Latvijā, šī gada 11. oktobrī tehnoloģiju un inovāciju izstādes “RIGA COMM 2018” ietvaros. Kontaktbiržu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eiropas Biznesa atbalsta tīkla ietvaros.

Pasākumā uzmanība pievērsta informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, virtuālās realitātes, mākslīgā intelekta, lietu interneta (Internet of things) elektronikas, robotikas un ar tiem saistītajiem sektoriem. Piedalīties aicināti mazie un vidējie uzņēmumi, start-up uzņēmumi, universitātes un pētniecības centri, kas darbojas minētajās nozarēs un kas apsver iespēju iesaistīties kādā no Horizon 2020 projektiem vai meklē sadarbības partnerus.

Kontaktbiržā paredzētas aptuveni 20 minūšu garas, iepriekš rezervētas tikšanās ar ārvalstu uzņēmumu, universitāšu un pētniecības centru pārstāvjiem. Šīs tikšanās dos iespēju prezentēt savas inovatīvās idejas vairākiem potenciālajiem sadarbības partneriem no dažādām nozarēm.

Pasākuma programma

Pasākuma darba valoda: angļu.
Dalība ir bez maksas.
Reģistrēties kontaktbiržai var šeit: http://www.b2fair.com/rigacomm2018 

Reģistrētie dalībnieki varēs pieteikties uz individuālajām tikšanām ar izvēlētajiem ārvalstu kontaktbiržas dalībniekiem. Visi kontaktbiržai reģistrēto uzņēmumu profili tiks publicēti pasākuma mājaslapā, kas dos iespēju visiem dalībniekiem identificēt potenciālos sadarbības partnerus un iepriekš rezervēt individuālās tikšanās.

Sīkāku informāciju par RIGA COMM izstādi meklējiet šeit!

Kontaktinformācija:
Rita Elste
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā 
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
+371 67039430; 
rita.elste@liaa.gov.lv
http://www.liaa.gov.lv 
http://www.een.lv