Aktualitātes

Atvērta pieteikšanās dalībai Inovācijas stendā izstādē Riga Food 2021

No 9.-11.septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākā pārtikas industrijas izstāde RIGA FOOD 2021. Izstādē pārtikas nozares profesionāļi no visas pasaules iepazīstinās ar aktualitātēm pārtikas produktu un dzērienu ražošanā un pārstrādē, ar jaunākajām tehnoloģijām, iepakojuma risinājumiem un vēl vairāk.

Būs gan iecienītais inovāciju stends, gan kontaktbirža, gan seminārs.

Latvijas Tehnoloģiskais centrs aicina pieteikties RIGA FOOD 2021 inovāciju stendā visus, kas vēlas iepazīstināt izstādes apmeklētājus ar jauniem produktiem, tehnoloģijām, nākotnes pārtiku.

Aicināti pieteikties:

· Mazie un vidējie pārtikas nozares uzņēmumi;

· Pārtikas produktu ražotāji;

· Pārtikas tehnoloģiju ražotāji;

· Izplatītāji;

· Veikalu tīkli;

· Darba devēji/ņēmēji.

Dalība inovāciju stendā un kontaktbiržā ir bez maksas. Vairāk informācijas par pasākumu mājaslapā.

  • Dalībai inovāciju stendā lūdzam pieteikties personīgi līdz 3.augustam: Diāna Zobena, e-pasts: diana.zobena@techcenter.lv
  • Jautājumu gadījumā par kontaktbiržu rakstiet: Agnese Kore, agnese.kore@techcenter.lv

Lūgums ņemt vērā! Rūpējoties par drošību, kā arī nodrošinot gan izstādes apmeklētājiem, gan dalībniekiem iespēju  izbaudīt degustāciju un iepirkšanās prieku, izstāde šogad notiks zaļajā režīmā. Tas nozīmē, ka piedalīties un apmeklēt Riga Food varēs vienīgi tie, kas ir vakcinēti pret Covid-19, vai ir to pārslimojuši.

Epidemioloģiskās drošības pasākumos ir noteikti 3 drošības līmeņi. Kā zaļu jeb drošu saprot vidi, kurā atrodas tikai personas, kuras ir vakcinējušās pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā ir izslimojušas šo slimību. Priekšnoteikums tiek attiecināts arī uz bērniem, kuri vēl nevar saņemt vakcināciju pret Covid-19.