Aktualitātes

“Atvērti biznesam” – iedvesmas kampaņa topošajiem uzņēmējiem

Saskaņā ar Eiropas Komisijas kampaņu “Open 4 Business ”,  2018. gadā piecās no Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) dalībvalstīm – Latvijā, Somijā, Zviedrijā, Rumānijā un Horvātījā – norisināsies vērienīga kampaņa, kuras mērķis veicināt mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) iesaisti konkurētspējīgā uzņēmējdarbībā.

Pasākuma ietvaros no katras valsts tiks izvēlēti vairāki MVU – vēstneši, kas ar savu pozitīvo pieredzi iedvesmos un aicinās arī citus uzņēmējus uzdrīkstēties īstenot savas biznesa idejas. Kampaņa galvenokārt orientējas uz inovatīviem MVU un zināšanietilpīgajiem MVU, lai veicinātu pilnvērtīgu Eiropas mēroga atbalsta instrumentu izmantošanu starptautiskai uzņēmējdarbībai.

Uzņēmēji un politikas veidotāji, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbības atbalsta veicināšanā, saņemt papildu informāciju par Eiropas Bzinesa atbalsta tīkla plašajām iespējām, kā arī gūt pieredzi un iedvesmas devu, aicināti piedalīties “Open 4 Business” pasākumā, kas norisināsies 2018. gada jūnija beigās. Tāpat aicinām atsaukties organizācijas, kuras vēlētos atbalstīt kampaņu informatīvi.

Par kampaņas norisi un gaidāmajiem pasākumiem sekojiet informācijai EEN Informatīvajā izdevumā!

Papildu informācija par “Open 4 Business” kampaņu Latvijā:
Dzintra Švarcbaha, dzintra.svarcbaha@edi.lv, +371 6755 8771.