Aktualitātes

Eiropas Komisija aicina piedalīties vebinārā par kiberdrošību

Šā gada 25. janvārī Eiropas Komisija (EK) organizē vebināru par kiberdrošību. Šis vebinārs ir pirmais no apmācību sesijām par digitālo pārveidi, kas notiek Eiropas Savienības un ASV Tirdzniecības un tehnoloģiju padomes kontekstā.

Pirmajā vebināra daļā būs apmācības par to, kā MVU var atpazīt kibernoziedzniekus un tiešsaistes draudus savam biznesam, pasargāt sevi no riskiem, kas saistīti ar darbību internetā, un padarīt to pārdotos produktus un pakalpojumus kiberdrošākus. Otrajā daļā MVU būs laipni aicināti izskaidrot savas galvenās problēmas saistībā ar kiberdrošību, dalīties ar labāko praksi, kā arī vērsties pie EK ar ieteikumiem, kā uzlabot  politikas atbalstu MVU.

Šeit atradīsiet detalizētāku vebināra aprakstu un darba kārtību.

Uzmanību! Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots, interesenti tiek aicināti aizpildīt reģistrācijas veidlapu pēc iespējas ātrāk. Īsi pirms vebināra visi apstiprinātie dalībnieki saņems pieslēgšanās saiti. 

Eiropas Komisija arī vēlas uzzināt, ar kādiem izaicinājumiem saskaras Eiropas MVU saistībā ar digitālo pārveidi, tāpēc aicina uzņēmumus piedalīties aptaujā.