Aktualitātes

Iepazīsti pārtikas inovāciju izstādē Riga Food 2015!

No 2. līdz 5. septembrim Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā jau piecpadsmito reizi piedalās starptautiskajā pārtikas nozares izstādē Riga Food, organizējot stendu „Inovācija pārtikai”, kā arī starptautisku kontaktbiržu un semināru intelektuālā īpašuma aizsardzībā.

Inovācijas stends

Stenda „Inovācija pārtikai” apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunāko Latvijas pārtikas zinātnē, kā arī uzzināt par atbalsta iespējām esošajiem un topošajiem uzņēmējiem. Inovācijas stends, kas veido vienotu platformu inovācijas atbalstam pārtikas nozarē, piedāvās informāciju, konsultācijas, pieredzi, kā arī praktiskus piemērus inovatīvu produktu attīstībai Latvijā pārtikas nozarē. Interesenti varēs ne vien konsultēties ar kompetentiem speciālistiem jaunu pārtikas produktu izstrādē, sertificēšanā, testēšanā un ieviešanā tirgū, bet arī iepazīties ar pilnīgi jauniem produktiem, kuri pirmo reizi nonāks pie patērētāja tieši izstādes Riga Food laikā.

 

Reģistrē savu uzņēmumu starptautiskai kontaktbiržai!

Izstādes otrajā dienā, 3. septembrī, norisināsies starptautiska kontaktbirža, kurā bez maksas aicināti piedalīties visi izstādes dalībnieki un apmeklētāji. Līdz pat augusta beigām iespējams reģistrēties kontaktbiržai un izvēlēties sarunu partnerus! Iepazīties ar jau reģistrēto dalībnieku interešu profiliem, kā arī piereģistrēt savu uzņēmumu iespējams šeit. Pasākuma mērķauditorija ir mazie un vidējie uzņēmumi, kuri piedāvā vai meklē jaunus produktus, tehnoloģijas vai risinājumus, inovatīvu pārtikas produktu un tehnoloģiju pētnieki un attīstītāji.

 

Intelektuālā īpašuma aizsardzība pārtikas nozarē Āzijas tirgos

Pasākuma trešajā dienā, 4. septembrī, Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā sadarbībā ar Latvijas lauksaimniecības universitāti un Latvijas Republikas Patentu Valdi rīko semināru par intelektuālā īpašuma aizsardzību pārtikas nozarē Āzijas tirgos. Lektors Elio De Tullio no Ķīnas dalīsies pieredzē par intelektuālā īpašuma aizsardzības specifiku, strādājot ar Āzijas tirgiem, tāpat nozaru eksperti no Latvijas Republikas Patentu Valdes un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes pārtikas tehnoloģiju faktulātes dalīsies pieredzē par aktuāliem jautājumiem pārtikas intelektuālā īpašuma aizsardzībā Latvijā.

Programma

Reģistrēties dalībai seminārā te.

 

Papildus informācija par stendu „Inovācija pārtikai”: 

Dzintra Švarcbaha,

Tālr.:+371 6755 8771,

E-pasts: dzintra.svarcbaha@edi.lv

 

Papildus informācija par reģistrāciju kontaktbiržai:

Dita Guste

Tālr.:+371 2661 8038,

E-pasts: dita.guste@edi.lv

 

Informācija par izstādi Riga Food 2015 te.