Aktualitātes

Inovācijas stends un kontaktbirža Baltic Fashion and Textile Riga 2019

No 2019. gada 26. līdz 28. aprīlim Rīgā norisināsies Baltijā vadošā starptautiskā modes, tekstila un dizaina izstāde Baltic Fashion and Textile Riga 2019. Izstādes ietvaros Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā organizēs “Inovācijas stendu” un starptautisku kontaktbiržu.

Dalība “Inovācijas stendā” ir iespēja jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem prezentēt savas iestrādnes vai jaunos produktus, kas tapuši sadarbībā ar Latvijas pētniecības un attīstības institūcijām vai izstrādātas ar Eiropas kopienas programmu atbalstu. Dalība “Inovācijas stendā” ir bezmaksas un sniedz iespēju uzņēmējiem veidot pirmo pieredzi, pārbaudīt savu uzņēmumu un produktu, kā arī atrast jaunus kontaktus sadarbības partneriem Latvijā un ārvalstīs. Šajā gadā “Inovācijas stendā” varēs ne vien iepazīties ar iestrādnēm un jaunākajām tehnoloģijām, ar ko strādā topošie modes, tekstila un dizaina speciālisti, bet arī uzzināt, kā aizsargāt savu dizainparaugu vai patentēt savu unikālo tekstila produktu.

Dalība kontaktbiržā ļauj veidot sava uzņēmuma profilu izstādes interneta vietnē un izvēlēties potenciālos sadarbības partnerus biznesa pārrunām. Pasākuma salīdzinoši nelielais apjoms ļauj strādāt ar individuālu pieeju katram kontaktbiržas dalībniekam, atlasot un piemeklējot katra nozares specifikai atbilstošus sarunu partnerus. Šogad īpaši sadarboties vēlas uzņēmēji no Zviedrijas, aicinot dažādus dabīgo preču ražotājus atsaukties pieprasījumam kontaktbiržas interneta vietnē. Pieteikties dalībai kontaktbiržā iespējams šeit.

Papildu informācija par dalību Inovācijas stendā un kontaktbiržā:
Dzintra Švarcbaha, +371 6755 8771, dzintra.svarcbaha@edi.lv