Aktualitātes

Konkurss “Eksporta un inovācijas balva 2016”

Konkursu “Eksporta un inovācijas balva” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīko jau divpadsmito gadu, un tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Konkursā tiks novērtēti komercsabiedrību sasniegumi un noteikti laureāti šādās kategorijās:

  • “Eksportspējīgākais komersants” lielo/ vidējo mazo komercsabiedrību grupā,
  • “Eksportspējīgākais komersants” mazo komercsabiedrību grupā,
  • “Importa aizstājējprodukts”,
  • “Inovatīvākais produkts”,
  • “Rūpnieciskais dizains”,
  • “Eksporta čempions”.

Piedaloties konkursā uzņēmumi gūst iespēju saņemt naudas balvu darījuma brauciena apmaksai vai reklāmas laukumu kādā no LIAA izdevumiem, kā arī tiesības izmantot Eksporta un inovācijas balvas 2016 laureāta zīmi savos mārketinga materiālos un uz produkta iepakojuma.

Konkursa pretendentu vērtēšana notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā žūrijas komisija vērtē uzņēmēju sniegto informāciju pieteikuma anketās. Otrajai kārtai izvirzītos uzņēmumus žūrijas komisija apmeklēs klātienē.

Titula “Eksporta čempions” pretendentus žūrijas komisija izvirzīs no Latvijas lielāko eksportētāju vidus, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.

Pieteikšanās konkursa 1. kārtai ir slēgta!

Dalība bezmaksas.

Konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2016” laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 2016. gada 8. decembrī, kad visus dalībniekus sveiks konkursa patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Lai dotu iespēju atbalstīt un uzslavēt Latvijas uzņēmumus, kas ražo kvalitatīvus un vērtīgus produktus, iedzīvotāji tiek aicināti ieteikt savu favorītu dalībai Eksporta un inovācijas balvā, aizpildot aptaujas anketu – Izvirzi uzņēmumu dalībai konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2016”!

Plašāku informāciju sniegs:
Biznesa informācijas nodaļa
Tālrunis: +371 67039459
E-pasts: zinas@liaa.gov.lv