Projekta komanda

Versija drukāšanai

LIAA darbinieki

Jekaterina Vanaga

Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā koordinatore 

Tālr.: 67039430
jekaterina.vanaga@liaa.gov.lv 

Anita Ābola

Projektu vadītāja

konsultācijas par ārējiem tirgiem un ES likumdošanu, atgriezeniskās saites mehānisms, standartizācija

 Tālr.: 67039430 
anita.abola@liaa.gov.lv

Jānis Zalaks

Projektu vadītājs

konsultācijas par ārējiem tirgiem un ES likumdošanu,
ES atbalsta programmas, atgriezeniskās saites mehānisms, biznesa sadarbības datubāze

 Tālr.: 67039430
janis.zalaks@liaa.gov.lv


Alens Jankovskis

Projektu vadītājs

konsultācijas par ārējiem tirgiem un ES likumdošanu,
biznesa sadarbības datubāze, Horizonts 2020
 Tālr.: 67039430
alens.jankovskis@liaa.gov.lv

Rita Elste

Projektu vadītāja

konsultācijas par ārējiem tirgiem un ES likumdošanu,
biznesa sadarbības datubāze, Horizonts 2020
 Tālr.: 67039430
rita.elste@liaa.gov.lv

 

 

 

LTC darbinieki

 


Jānis Stabulnieks

EEN Latvija LTC
projekta koordinators

-Projekta stratēģiskā plānošana un lēmumu pieņemšana; inovācijas politika Latvijā un Eiropā; sadarbība ar zinātni, inovācijas atbalsta struktūrām, inovācijas politikas veidotājiem
Tālr.: 67557919
ltc@latnet.lv


Ints Vīksna

EEN Latvija LTC
projekta vadītājs

-Projekta darbu plānošana, koordinēšana atskaites; komunikācija ar EK un projekta koordinatoru LIAA, EEN sadarbības partneriem; 
-Tehnoloģiju pārnese: IKT, enerģētika, rūpnieciskā ražošana; uzņēmumu misijas un izstādes; biznesa kontakti; inovācijas finansējums
Tālr.: 67558795
iviksna@edi.lv

Agnese Kore

Projektu vadītāja
-Pasākumu organizēšana, inovācijas atbalsta struktūru datu bāzes uzturēšana, tehnoloģiju pārnese, intereses apliecinājumu apstrāde
Tālr.: 67540703
agnese.kore@edi.lv

Ruta Guste

EEN Latvija LTC
finanšu menedžere

-Projekta finanšu vadība plānošana, uzskaite, kontrole atskaites
Tālr.: 67557846
guster@edi.lv


Juris Balodis

Projektu vadītājs
-Tehnoloģiju pārnese: dzīvības un dabas zinātnes; ES pētniecības programmas un MVU iesaiste pētnieciskajos projektos; EEN Latvija informatīvais izdevums
Tālr.: 67558746
jbalodis@latnet.lv



Dzintra Švarcbaha

Projektu vadītāja
-Tehnoloģiju pārnese: pārtika, veselība un skaistumkopšana; Pasākumu organizēšana; EEN Latvija sabiedriskās attiecības; mārketinga materiāli; EEN Latvija mājaslapa
Tālr.: 67558771
dzintra.svarcbaha@edi.lv



Dita Guste

Projekta konsultante

-Tehnoloģiju pārnese, brokerpasākumu un uzņēmumu misiju organizēšana
Tālr.: 67540703
dita.guste@edi.lv


Ligita Grava

EEN Latvija LTC
projekta asistente
-Tehniskie darbi
Tālr.: 67558703
lgrava@edi.lv

 

 

 

Nozaru eksperti:
 

Vilnis Rantiņš

mašīnbūve, metālapstrāde un automatizācija

Jānis Smilga

elektronika un IT

Guntis Strazds

vieglā rūpniecība

Gunta Šlihta

enerģētika 

Juris Ekmanis

enerģētika, fundamentālās un pielietojamās zinātnes

Andrejs Siliņš

fundamentālās un pielietojamās zinātnes

Valdis Egle

mežistrāde un kokapstrāde

Lai sazinātos ar ekspertiem, sazinieties ar EEN-Latvija LTC biroju: een@edi.lv