Aktualitātes

Latvijas spēļu izstrādātāji tikās ar investoriem Sanfrancisko, ASV

Laikā no 18. – 22. martam 6 uzņēmumi no Latvijas un 4 uzņēmumi no Igaunijas viesojās investoru piesaistes pasākumā Sanfrancisko, ASV. Projekta Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ietvaros pasākumu organizēja Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Tartu Zinātnes parks sadarbībā ar Silicon Vikings un Steel Media (ASV).

Pasākumā uzņēmējiem bija iespēja prezentēt savus produktus un idejas investoriem un potenciālajiem spēļu izstrādātājiem. Gatavojoties pasākumam, uzņēmēji apguva prezentēšanas prasmes profesionālu mentoru vadībā. Dalība pasākumā ļāva uzņēmējiem veidot starptautiskus kontaktus savu spēļu ideju tālākai attīstībai. Uzņēmumu misija notika CB Interreg programmas projekta Game Camps ietvaros, kas ir spēļu sektora iespēju akselerators Centrālā Baltijas jūras reģionā, un tā mērķis ir radīt kopīgus pārrobežu uzņēmumus, kā arī veicināt un stiprināt Centrālā Baltijas jūras reģiona jaunuzņēmumu un IT uzņēmumu attīstību un globālo konkurētspēju spēļu izstrādes industrijā.

Latvijas Tehnoloģiskā centra valdes loceklis Ints Vīksna: “Šis ir unikāls projekts, kas dod iespēju pārrobežu sadarbībai un jaunām idejām pasaulē perspektīvā nozarē – spēļu izstrādē. Šī nozare arvien paplašinās un spēles kļūst arvien izsmalcinātākas un arī finansiāli ienesīgākas. Iespēja doties uz Silīcija ieleju, kas jau sen tikusi uzskatīta par augsto tehnoloģiju un inovatīvu uzņēmumu meku, lai prezentētu savas idejas potenciālajiem investoriem, daudziem biznesa uzsācējiem ir neaizsniedzams sapnis. Ar Game Camps starpniecību mums ir iespēja šo sapni padarīt daudz reālāku.”

Papildu informācija par uzņēmumu misiju: Ints Vīksna, iviksna@edi.lv, +371 2655 3532