Aktualitātes

Meistarklase “Ko klienti patiesībā vēlas?”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā organizē inovatīvu meistarklasi, kuras laikā dalībnieki iemācīsies pielietot inovatīvu idejas vērtēšanas un attīstīšanas metodi – Jobs To Be Done. Meistarklasi “Ko klienti patiesībā vēlas?” vadīs Dāvis Plotnieks, GoPro biznesa vadītājs Baltijas valstīs, biznesa modelēšanas lektors Banku augstskolā un TEDxRīga līdzdibinātājs. Pasākumu mērķis ir sekmēt iesācējuzņēmumu inovācijas procesu un kvalitatīvi veikt ideju vērtēšanu un attīstību, atbalstīt esošu biznesu centienus attīstīt jaunus biznesa virzienu, pilnveidojot savus biznesa modeļus.

Meistarklase notiks 30. maijā no plkst. 9.30 līdz 17.30. Praktiskajā daļā pie idejas tiks strādāts mazās komandās (2-4 cilvēku sastāvā). Norises vieta: “Minox” kokteiļbārs, Jaunā Teika, Teodora nams, 14. stāvs, Gustava Zemgala gatve 74, Rīga.

 !!! Pilnvērtīgam darbam Organizators aicina dalībniekus ņemt līdzi savus datorus.

Programma

Meistarklasē iemācīsies izmantot Jobs To Be Done metodi un radīsi atbildes uz jautājumiem:

  • Kā iesācējuzņēmumam efektīvāk testēt savu biznesa ideju?
  • Kā izmantot atgriezenisko saiti no klientiem sava produkta vai pakalpojuma attīstīšanā?
  • Kā atrast un novērtēt savu konkurētspējīgo priekšrocību?

Metode ir piemērota inovācijas procesa vadīšanai un meistarklasē tiks skatīta divās kategorijās:

a) ideja, kur uzņēmuma vēl nav, bet ir vēlme startēt uzņēmējdarbībā;

b) esošs uzņēmums, kuram jau ir bizness, bet ir vēlme attīstīt ko jaunu.

Ar detalizētu un padziļinātu klientu vajadzību izpēti, arī inovācijas process kļūst krietni precīzāks un ļauj noskaidrot, ko patiesībā vēlas klients. Šī meistarklase sniegs ieskatu, kā efektīvi testēt ideju un kā vadīt inovatīvo darbību uzņēmumā. Tā kā iesācējuzņēmumu pamatā bieži vien ir ne tikai ideja, bet veiksmes pamatā ir stipra komanda, tad aicinām pieteikties visai komandai, kas strādās pie idejas vērtēšanas un attīstīšanas.

Meistarklasē plānoti gan iedvesmojoši piemēri un aktuālās tendences, gan arī būs iespēja iegūt praktiskus padomus un apgūt metodi.

Pasākuma darba valoda – latviešu.

Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Datu apstrādes drošības noteikumi

Pieteikšanās šeit

 Kontaktinformācija:
Jānis Zalaks
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
janis.zalaks@liaa.gov.lv
27011790