Aktualitātes

Meistarklase par Apvārsnis 2020 SME Instrument finansēšanas iespējām

21. un 22. augustā mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) pārstāvji, kuri ir iepazinuši SME Instrument programmu un iesnieguši vismaz vienu projekta pieteikumu, aicināti piedalīties Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta organizētajā seminārā par Eiropas Komisijas programmas Apvārsnis 2020 SME Instrument finansēšanas iespējām.

Meistarklasi vadīs Ph.D. Vassilis Stamatopoulos – programmas Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta pārstāvis Grieķijā, profesionāls projektu vadītājs ar iegūtu PMP sertifikātu (nozares atzītākā sertifikācija projektu vadītājiem). Vassilis Stamatopoulos konsultē MVU un uz tirgu orientētas pētniecības laboratorijas, lai izstrādātu un komercializētu novatoriskus produktus un pakalpojumus. Eksperts iepazīstinās dalībniekus ar finansēšanas instrumentu, atklās priekšnosacījumus sekmīgai projekta iesniegumu izstrādei un programmas Apvārsnis 2020 SME Instrument finansējuma iegūšanai, kā arī sīkāk pastāstīs par būtiskākām iesnieguma sadaļām: izcilību, ietekmi un īstenošanu.

Semināra darba kārtība.

Semināra norises laiks:

  • 2018. gada 21. augusts, plkst. 09:30 – 17.30
  • 2018.gada 22. augusts, plkst. 09:30 – 18.00

Semināra norises vieta: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Rīga, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 16-1 (ieeja no Basteja Pasāžas, konferenču telpa 5.stāvā)

Reģistrēšanās meistarklasei: šeit 

! Lūgums reģistrējieties savlaicīgi, jo vietu skaits ierobežots.

Pasākuma darba valoda – angļu.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Papildu informācija:
Marija Plotniece, Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
e-pasts: marija.plotniece@viaa.gov.lv
tālrunis: 67359072