Aktualitātes

Melnās jūras medicīnas un veselības aprūpes kontaktbirža

No 13. līdz 14. jūlijam Samsunas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (Turcija) rīko kontaktbiržu, lai  tiešsaistē pulcētu medicīnas uzņēmumus no Melnās jūras reģiona/ Turcijas un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) dalībvalstīm.

Kontaktbiržā vienuviet pulcēsies uzņēmumi (pircēji un piegādātāji) no vairākām valstīm. Šī būs unikāla iespēja ģenerēt jaunus biznesa kontaktus un līgumus.

Pasākuma mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem, universitātēm un pētniecības iestādēm atrast partnerus produktu izstrādes, ražošanas un licencēšanas līgumiem, izplatīšanas partnerībām, pētniecības sadarbībai, kopuzņēmumiem, finansēšanai / ieguldījumiem, publiskiem pircējiem u.c. partnerattiecībām.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pasākumā pārstāvētās nozares ir medicīniskie / ķirurģiskie :

1. instrumenti

2. aprīkojums

3. tekstilizstrādājumi

4. implanti

5.  pakalpojumi

6.  mēbeles

7. farmācijas produkti

8. citi ar veselības aprūpi saistīti produkti / pakalpojumi

9. medicīniskā / ķirurģiskā izpēte un / vai inovācija

Kāpēc piedalīties?

Individuālo sanāksmju laikā iespēja atrast kvalificētus piegādātājus, kā arī  jaunus klientus.

Savukārt produktu izstrādātājim iespēja atrast partnerus, ar kuriem apspriest jaunas tehnoloģijas un novatoriskus risinājumus.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja publicēt un demonstrēt savus produktus, projektus, pakalpojumus vai biznesa vajadzības.  Organizēt 1: 1 tikšanās, iegūt jaunus potenciālos klientus un  kontaktus.

Vairāk informācijas atradīsiet šeit.