Aktualitātes

Metālapstrādes un mašīnbūves kontaktbirža Bursametal 2015

LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkls aicina metālapstrādes un mašīnbūves nozarēs darbojošos uzņēmumus, kā arī ar šo nozari saistītos profesionāļus un citus interesentus piedalīties Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Turcijā organizētajā kontaktbiržā Bursametal 2015, kas š.g. 10. decembrī starptautiskās nozaru izstādes ietvaros norisināsies Bursā, Turcijā.

Kontaktbirža Bursametal 2015 sniedz metālapstrādes un mašīnbūves nozares uzņēmējiem iespēju satikt potenciālos sadarbības partnerus no dažādām valstīm, rezervējot individuālas tikšanās kontaktbiržas ietvaros.

Dalība kontaktbiržā ir bezmaksas, savukārt LIAA programmas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” ietvaros piedāvā uzņēmējiem atgūt līdz pat 70% no komandējuma izmaksām, kas radušās, piedaloties starptautiskā kontaktbiržā. Vairāk par finansējuma atgūšanas iespējām lasiet te.

Turcijas Ekonomikas ministrija piedāvā saistīto produktu iepircējiem segt dzīvošanas izmaksas, kā arī nodrošināt transfēru no Stambulas lidostas uz Bursu. Vairāk informācijas var saņemt, vēršoties pie pasākuma organizatoriem (e-pasts:dan.elif.durutan@kosgeb.gov.tr).

Kontaktbiržas darba valoda – angļu.

Vairāk informācijas par kontaktbiržu, kā arī reģistrācija līdz š.g. 27. novembrim pieejama te.

Kontaktinformācija:

Simona Lucatniece

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālr.: +371 67039430
simona.lucatniece@liaa.gov.lv