Aktualitātes

Notiks 5. Norvēģijas aprites ekonomikas konference

Aicinām pievienoties Norvēģijas un starptautiskajiem politikas veidotājiem, pētniekiem, uzņēmumiem un citām ieinteresētajām personām 5. Norvēģijas aprites ekonomikas konferencē, kas notiks 2021. gada 25. novembrī. Šī  ir  iespēja dalīties ar jaunākajām zināšanām un radīt jaunas iespējas pārejā uz aprites ekonomiku. Pasākuma laikā notiks arī tiešsaistes kontaktbirža.

Konference tiek organizēta sadarbībā ar:
SINTEF
Norvēģijas Zinātnes un tehnoloģiju universitāte
Norvēģijas Pētniecības padome
Innovation Norway

Kāpēc pievienoties?
Norvēģija 2021. gada jūnijā nāca klajā ar nacionālo stratēģiju zaļai aprites ekonomikai. Kopš tā laika ir notikusi valdības maiņa. Kādas šobrīd ir ambīcijas? Uz diskusiju ir aicināti galvenie politikas veidotāji  

ES ir spēcīgs virzītājspēks pārejā uz aprites ekonomiku. Kāda ir Eiropas Zaļā kursa ietekme uz Norvēģijas politiku, Norvēģijas sadarbību ar ES un centieniem pētniecības un inovācijas nozarē uzlabot zaļo konkurētspēju?

Norvēģija ir sākusi pāreju uz aprites ekonomiku. Pētniecības un uzņēmējdarbības sektors sistemātiski strādā pie zaļās konkurētspējas. Kā šie dalībnieki un citas ieinteresētās personas var vislabāk sadarboties, lai izveidotu zemu emisiju sabiedrību?

Piesakies!

Reģistrētajiem pasākuma dalībniekiem būs iespēja rezervēt online B2B tikšanās ar citiem pasākuma dalībniekiem.

Konference notiks hibrīda formātā, un tiks straumēta tiešraidē no jaunās Deichman bibliotēkas Oslo. Dalība  ir bez maksas. 

Reģistrēties pasākumam šeit.