Kontaktbiržas

Konatkbirža jeb vienkāršiem vārdiem divpusējās uzņēmēju tikšanās, kur īsu tikšanos laikā (parasti 15-20 minūtes) abas puses prezentē savu uzņēmumu. Neilgās sarunas laikā mēģinot atrast saskares punktus sava biznesa attīstībai. Uzņēmējs sev atvēlētajā laikā prezentē savu kompāniju, produktu, tikšanās mērķi un, abpusējas intereses gadījumā, tiek organizētas papildus tikšanās.

Kontaktbiržas laikā katrai kompānijai tiek sagatavots tikšanās grafiks, kurš ar kuru tiksies ir zināms pirms pasākuma. Visbiežāk pasākuma organizatori izmanto tikšanos rezervācijas platformas, kur tiešsaistē var apskatīt citus dalībniekus un rezervēt tikšanās.

Dalībniekiem jāaizpilda pieteikuma anketa, kur rūpīgi un izsmeļoši jānorāda informācija gan par savu uzņēmumu, gan par potenciālo partneri, lai citi uzņēmumi varētu pieteikties uz tikšanos, tāpat uzņēmums var izteikt interesi tikties ar citiem uzņēmumiem. Labi sagatavots profils veicinās interesi no citiem uzņēmumiem, raisot interesei no potenciālajiem partneriem, kas precīzi atbilst uzņēmuma vajadzībām.

Piedaloties kontaktbiržās, galvenie uzņēmēju ieguvumi ir iespēja satikt potenciālos sadarbības partnerus vienā pasākumā un ar katru potenciālo partneri parunāt individuāli, pēc iepriekš sastādīta grafika, tādējādi ietaupot laiku un līdzekļus.

Dažādas kontaktbiržas bieži vien norisinās paralēli nozaru izstāžu un konferenču laikā, kā arī atsevišķi organizētu pasākumu laikā.

Jaunākā informācija par EEN organizētajām tirdzniecības misijām ir pieejama mājas lapas sadaļā “Pasākumi”.

Informācija par plānotajiem EEN partnerorganizāciju pasākumiem ir pieejama šeit