Pasākumi

“Apvārsnis 2020” kontaktbirža izstādes “Riga Comm 2017” ietvaros

Aicinām izmantot iespēju piedalīties Horizon 2020 kontaktbiržā, kura norisināsies Rīgā, Latvijā, šī gada 9. novembrī tehnoloģiju un inovāciju izstādes “RIGA COMM 2017” ietvaros. Kontaktbiržu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eiropas Biznesa atbalsta tīkla ietvaros.

Pasākumā uzmanība pievērsta informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, lietu interneta (Internet of things) elektronikas, robotikas un ar tiem saistītajiem sektoriem. Piedalīties aicināti mazie un vidējie uzņēmumi, start-up uzņēmumi, universitātes un pētniecības centri, kas darbojas minētajās nozarēs un kas apsver iespēju iesaistīties kādā no Horizon 2020 projektiem vai meklē sadarbības partnerus.

Kontaktbiržā paredzētas aptuveni 20 minūšu garas, iepriekš rezervētas tikšanās ar ārvalstu uzņēmumu, universitāšu un pētniecības centru pārstāvjiem. Šīs tikšanās dos iespēju prezentēt savas inovatīvās idejas vairākiem potenciālajiem sadarbības partneriem no dažādām nozarēm.

Pasākuma programma.

Pasākuma darba valoda: angļu.
Dalība ir bez maksas.
Reģistrēties kontaktbiržai var šeit: https://www.b2match.eu/RigaComm2017

Reģistrētie dalībnieki varēs pieteikties uz individuālajām tikšanām ar izvēlētajiem ārvalstu kontaktbiržas dalībniekiem. Visi kontaktbiržai reģistrēto uzņēmumu profili tiks publicēti pasākuma mājaslapā, kas dos iespēju visiem dalībniekiem identificēt potenciālos sadarbības partnerus un iepriekš rezervēt individuālās tikšanās.

Sīkāku informāciju par RIGA COMM izstādi meklējiet šeit!

Kontaktinformācija:
Rita Elste, Alens Jankovskis
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā 
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
+371 67039430; 
rita.elste@liaa.gov.lv; alens.jankovskis@liaa.gov.lv 
http://www.liaa.gov.lv 
http://www.een.lv