Pasākumi

Daudznozaru uzņēmumu tirdzniecības misija un kontaktbirža Latvijas dienu Lietuvā laikā (Viļņā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Eiropas Biznesa atbalsta tīklu (EEN) organizē daudznozaru tirdzniecības misiju un kontaktbiržu Lietuvā, kas norisināsies 2018. gada 10.–11. maijā Viļņā.

Tirdzniecības misijas ietvaros notiks virkne pasākumu, kuros ikvienam ražotājam būs iespēja pierādīt, cik mūsdienīgs un kvalitatīvs ir Latvijas ražotāju piedāvājums. Tirdzniecības misijas laikā LIAA aicina apmeklēt tirdzniecības vietas, tādējādi novērtējot konkurences un cenu līmeni, piedalīties svinīgā atklāšanas pasākumā un Nameja Balvas pasniegšanas ceremonijā, kā arī piedalīties kontaktbiržā.

Daudznozaru uzņēmumu kontaktbirža norisināsies 2018. gada 10. maijā. Aicinām pieteikties dalībai modes un interjera dizaina preču un aksesuāru, bērnu preču un apģērbu, kosmētikas un pārtikas ražotājus un citus uzņēmējus, kuri vēlās atrast partnerus Lietuvā.

Dalība kontaktbiržā ir bezmaksas. Uzņēmumi paši sedz savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) un viesnīcas izmaksas.

Reģistrācija un detalizētāka informācija par tirdzniecības misiju pieejama šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/daudznozaru-uznemumu-tirdzniecibas-misija-latvijas-dienu-lietuva-laika-vilna