Pasākumi

Horizon 2020 kontaktbirža, Rīga, 4.novembrī

Radisson Blu Hotel Latvija

Prezentācijas un video šeit.

 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties Horizon 2020 kontaktbiržā, kas norisināsies š.g. 4. novembrī, Rīgā, viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā.

Piedalīties aicināti mazie un vidējie uzņēmumi, universitātes un pētniecības centri, kuri vēlas atrast sadarbības partnerus, lai veidotu konsorcijus dalībai Horizon 2020, kā arī ERASMUS+ un EUROSTARS projektos.

Kontaktbiržā paredzētas 20 minūšu garas, iepriekš rezervētas tikšanās ar jūsu potenciālajiem sadarbības partneriem. Šīs tikšanās dos iespēju prezentēt savas inovatīvās idejas vairākiem potenciālajiem sadarbības partneriem no dažādām nozarēm vienas dienas laikā, un tādējādi atrast sev piemērotākos partnerus kopīgai projektu iesniegšanai.

Lai iesniegtu projektus lielākajā daļā H2020 programmas uzsaukumu ir nepieciešams veidot konsorcijus no vismaz 3 dažādām institūcijām no 3 dažādām valstīm ES 28 vai asociētajām valstīm. Vairāk par partneru meklēšanu un citem kritērijiem šeit.

Dalība kontaktbiržā ir bez maksas.

Kontaktbiržas darba valoda – angļu

Programma šeit.

 

Ar atklāšanas runu un padomiem projektu iesniegšanā uzstāsies InvestorNet-Gate2Growth dibinātājs Ufe Budgārds-Jorgensens (Uffe Bundgaard-Jorgensen), kurš kopš 2014.gada ir Eiropas Komisijas Izpētes un inovācijas ģenerāldirektorāta H2020 SME Innovation Padomdēvēju grupas vadītājs (Chairman of the EU Commission (D.G.Research) H2020 SME innovation Advisory Group).

Dienas turpinājumā uzstāsies Mija Bjorkila (Mia Björkil) (Zviedrija), Swedishi AB īpašniece, kas nodarbojas ar Eiropas projektu konsultācijām, uzņēmuma attīstību un publiskā finansējuma piesaisti. Mija ir arī  Eiropas biznesa un projektu konsultante, kā arī Inovācijas procesu menedžere. Tāpat kontaktbiržā uzstāsies Klass Tegerstrands (Clas Tegerstrand) (Zviedrija), Euroclas AB īpašnieks un izpilddirektors, kas sniedz konsultācijas projektu pieteikumu sagatavošana H2020 programmā. Klasam ir liela pieredze projektu vadībā un viņa konsultētie projekti ir jau 8 reizes saņēmuši H2020 finansējumu.

Reģistrētie dalībnieki varēs izveidot savu individuālo tikšanos grafiku ar citiem kontaktbiržas dalībniekiem. Visu kontaktbiržai reģistrēto uzņēmumu profili tiks publicēti pasākuma mājaslapā, kas dos iespēju visiem dalībniekiem identificēt potenciālos sadarbības partnerus un iepriekš pieteikties individuālām tikšanām. Būs iespējams pieteikties konsultācijai arī  pie pasākuma lektoriem: Ufe Budgārda-Jorgensena, Mijas Bjorkilas un Klasa Tegerstranda.

 

Kontaktinformācija:

Rolando Huapaija-Delgado

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālr.: +371 67039430

Jūlija Jaunrodziņa

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālr.: +371 67039430