Pasākumi

Inovācijas stends pārtikas nozares izstādē “Riga Food 2018”

Laikā no 5. līdz 8. septembrim Rīgā, starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, jau tradicionāli norisināsies Baltijā centrālā pārtikas un pārtikas tehnoloģiju izstāde Riga Food. Izstādes ietvaros 4 dienas apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunumiem pārtikas nozarē, nogaršot un izmeģināt jaunākos produktus no Latvijas un ārvalstīm, izglītoties un apmeklēt seminārus, veidot jaunus kontaktus  un meklēt sadarbības partnerus.

Izstādes ietvaros Latvijas Tehnoloģiskais centrs (LTC) un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN-Latvija) organizē Inovācijas stendu, kurā demonstrēts pilns inovācijas process pārtikas nozarē – no idejas līdz gatavam produktam, apkopojot visas iesaistītās organizācijas, kas piedalās jaunu pārtikas produktu tapšanas procesā. Tāpat Inovācijas stendā aicināti piedalīties uzņēmēji, kuru jaunie produkti tapuši sadarbībā ar Latvijas zinātniekiem, pētniecības institūtiem vai kādas Eiropas Kopienas pētniecības

Papildu informācija par dalību Riga Food 2018 Inovācijas stendā: Dzintra Švarcbaha, dzintra.svarcbaha@edi.lv, +371 6755 8771.