Pasākumi

Konferences “Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) uzņēmējdarbības attīstībai”

Spīķeru koncertzāle

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros aicina uzņēmējus un citus interesentus piedalīties konferencē „Eiropas Biznesa atbalsta tīkls uzņēmējdarbības attīstībai”, kas norisināsies š.g. 26.maijā Spīķeru koncertzālē.

Prezentācijas:

EEN EASME

EEN Latvia

EEN Lietuva

EEN Estonia

Horizon 2020

EUREKA

EUROSTARS-2

Altum

Tilde

Public Pricurement

Konferencē būs iespējams uzzināt par sadarbības mehānismiem un pakalpojumiem, ko maziem un vidējiem uzņēmumiem piedāvā EEN tīkls Latvijā un visā pasaulē.  Ar savu pieredzi veiksmīgi realizētos starptautiskos projektos  dalīsies EEN tīkla pārstāvji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Paneļdiskusijā par finanšu atbalsta mehānismiem būs iespējams iepazīties ar šobrīd pieejamajiem finanšu instrumentiem. Par to informēs Latvijas Attīstības finanšu institūcijas ALTUM pārstāvis. Latvijas Nacionālā kontaktpunkta eksperti iepazīstinās ar iespējām, ko piedāvā Eiropas Savienības inovācijas atbalsta programma Horizon 2020Eureka un Eurostars-2.

Padomus, kā iegūt informāciju par izsludinātajiem publiskajiem iepirkumiem un kā piedalīties citu Eiropas Savienības valstu organizētājos publiskajos iepirkumos, sniegs Eiropas līmeņa atzīts eksperts un konsultants iepirkumu jautājumos Tonijs Saraiva (Toni Saraiva) no Lielbritānijas.

Paneļos ar praktisko pieredzi dalīsies Latvijas uzņēmumi – SIA „Tilde” par dalību Horizon 2020 projektos, SIA „Cerera Foods” par EEN sniegto atbalstu biznesa kontaktu dibināšanā, Latvijas Koka būvniecības klasteris par dalību starptautiskajos tenderos un to nozīmi kokrūpniecības uzņēmumu attīstībā. Konferences dalībniekiem būs iespēja noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, diskutējot ar paneļu dalībniekiem.

Visas dienas garumā būs iespējams iepazīties ar LIAA piedāvātajiem pakalpojumiem konkurētspējas veicināšanai, kā arī  pieteikties individuālajām konsultācijām.

Konferences noslēgumā par īpašas atmosfēras radīšanu rūpēsies Rīgas Improvizācijas teātris.

Darba valoda – latviešu un angļu.

Dalība bezmaksas.
Vietu skaits ierobežots

Programma

Reģistrācija ir slēgta.

 

Kontaktinformācija:

Jūlija Jaunrodziņa

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālr.: +371 67039430
Mob.: +371 25621232
julija.jaunrodzina@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv
www.een.lv; een.ec.europa.eu