Pasākumi

Kontaktbirža inženiernozaru izstādes “Hannover Messe 2019” laikā Hannoverē, Vācijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai kontaktbiržā, kas norisināsies starptautiskās inženiernozaru izstādes “Hannover Messe 2019“, laikā 2019. gada 1.–5. aprīlī Hannoverē, Vācijā. Eiropas Biznesa atbalsta tīkla organizētajā kontaktbiržā var piedalīties gan izstādes dalībnieki, gan tās apmeklētāji.

Pieteikšanās, aizpildot uzņēmuma profila veidlapu interneta mājaslapā.

Uzņēmumiem jārēķinās ar sekojošiem izdevumiem:

  • Piesakoties līdz 2019. gada 15. februārim, dalība kontaktbiržā ir bezmaksas;
  • Piesakoties pēc 15. februāra dalības maksa vienam uzņēmuma darbiniekam – 119,00 eur, ja piedalās otrs uzņēmuma darbinieks, tad šī summa palielinās par 75,00 eur; 
  • Katra dalībnieka – uzņēmuma papildus izmaksas ir pašu uzņēmumu pārstāvju ceļojuma, dienas naudas, naktsmītņu un prezentācijas izdevumi.
  • Ja uzņēmums ir pieteicies šai kontaktbiržai, bet uz to neierodas, tam tiks piemērota soda nauda 150,00 eur apmērā.

„Hannover Messe” ir lielākā pasaules industriālā izstāde. Dalībai izstādē „Hannover Messe – 2018” bija reģistrētas vairāk kā 5800 kompānijas no vairāk kā 70 valstīm, izstādi apmeklēja apm. 210 000 apmeklētāju. Izstādē ik gadus redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū mašīnbūvē un metālapstrādē, rūpniecisko iekārtu ražošanā, enerģētikā, elektronikā, elektrotehnikā, automatizācijā, jaunu materiālu izstrādāšanā, pielietojamajos zinātniskajos pētījumos, kā arī citās nozarēs.

Informāciju sagatavoja:

Andris Alksnis
Vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2
Rīga LV-1442
Tālr. 67039409, fakss 67039401, 
e-pasts: andris.alksnis@liaa.gov.lv 
www.liaa.gov.lv
www.exim.lv