Pasākumi

Kontaktbirža inženiernozaru izstādes “Hannover Messe – 2020” laikā

Hanovere, Vācija

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai kontaktbiržā, kas norisināsies starptautiskās inženiernozaru izstādes “Hannover Messe 2020”, laikā 2020. gada 20.-24. aprīlī Hannoverē, Vācijā!

Izstāde „Hannover Messe” ir lielākā pasaules industriālā izstāde. Dalībai izstādē „Hannover Messe – 2019” bija reģistrētas vairāk kā 6200 kompānijas no vairāk kā 70 valstīm, izstādi apmeklēja ap 220 000 apmeklētāju.
Izstādē ik gadus redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū mašīnbūvē un metālapstrādē, rūpniecisko iekārtu ražošanā, enerģētikā, elektronikā, elektrotehnikā, automatizācijā, jaunu materiālu izstrādāšanā, pielietojamajos zinātniskajos pētījumos, kā arī citās nozarēs.

Paralēli izstādei no 20.-24.aprīlim norisināsies EEN (Eiropas Biznesa atbalsta tīkla) organizēta starptautiskā kontaktbirža. 

Pieteikšanās, aizpildot uzņēmuma profila veidlapu mājas lapā:

www.b2fair.com/hannovermesse2020

Uzņēmumiem jārēķinās ar sekojošiem izdevumiem:

  • Piesakoties līdz 2020. gada 31.janvārim, dalība kontaktbiržā ir bezmaksas;
  • Piesakoties pēc 31.janvāra dalības maksa vienam uzņēmuma darbiniekam – 75,00 eur, un, ja piedalās otrs uzņēmuma darbinieks, tad šī summa palielinās vēl par 75,00 eur;
  • Katra uzņēmuma – dalībnieka papildus izmaksas ir pašu uzņēmumu pārstāvju ceļojuma, dienas naudas, naktsmītņu un prezentācijas izdevumi.

Lūgums arī ievērot šādus noteikumus:

  • Dalības maksa ir jāiemaksā kontaktbiržas rīkotāju b2fair COORDINATION UNIT HANNOVERMESSE 2020, Luxembourg Chamber of Commerce kontā;
  • Ja uzņēmums- dalībnieks būs pieteicies kontaktbiržā, bet uz to neieradīsies, tam tiks izrakstīts soda naudas rēķins 150,00 eur apmērā.

Sīkāka informācija vietnē: www.b2fair.com/hannovermesse2020