Pasākumi

Maskavas Uzņēmēju apvienība (Krievija) un tās ietvaros darbojošais Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) aicina apmeklēt B2B forumu un tā ietvaros organizēto kontaktbiržu š.g. 29.un 30.jūnijā

Maskavas Uzņēmēju apvienība (Krievija) un tās ietvaros darbojošais Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) aicina apmeklēt B2B forumu “Russia-Europe: Cooperation without Frontiers” š.g. 29.jūnijā.

Foruma ietvaros tiek organizēti 3 apaļie galdi:

– «Doing business in Russia»;

– «EU experience in helping SMEs to be dynamic, sustainable and innovative»;

– «European SMEs in Russia».

30.jūnijā tiek organizētas divpusējās tikšanās Krievijas un Eiropas uzņēmumu starpā.

  • Bezmaksas dalība pasākumos;
  • Nav ierobežojumu tikšanos skaitam;
  • Nav noteikts nozaru dalījums.

Dalībnieki reģistrējas pasākuma mājas lapā un vienlaicīgi izvēlas sev vēlamo tikšanās partneri un savstarpēji arī apstiprina tikšanos.

Var pieprasīt arī tikšanos ar kādu konkrētu uzņēmumu no Krievijas un EEN kolēģi palīdzēs noorganizēt tikšanos.

Pieteikšanās termiņš – nav noteikts. To var darīt līdz pat pasākuma sākumam. Taču ieteikums no organizatoru puses – to darīt jau tagad, lai ir lielākas izvēles iespējas starp uzņēmumiem.

Sīkāka informācija un reģistrācija: http://www.regionomica-moscow.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=76&catid=40&Itemid=253&lang=en

Pielikumā – papildus informatīvais apraksts par forumu.

LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkls priecātos, ja Jūs papildus reģistrācijai pasākuma mājas lapā, informētu arī EEN pa e-pastu: anita.abola@liaa.gov.lv par savu dalību pasākumā.