Pasākumi

Seminārs “Tendences jauno energoelektronikas elementu izmantošanā”

Interreg Baltijas jūras reģiona programmas projekta “Green power electronics” ietvaros šī gada 19. jūnijā, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas iela 1, Rīga, 701. telpa) notiks seminārs “Tendences jauno energoelektronikas elementu izmantošanā”. Interesenti aicināti piedalīties seminārā par modernajiem energoelektronikas (power electronics) elementiem un to pielietošanu. 

Energoelektronikas ierīces tiek izmantotas elektriskās jaudas pārveidošanai un kontrolei. Jaudas diapazons var būt no milivatiem (mW) līdz pat gigavatiem (GW). To pielietojums ir ļoti plašs – sākot no sadzīves elektronikas līdz rūpnieciskām iekārtām. Seminārā tiks apspriestas jaunākās paaudzes platjoslas pusvadītāju elementu praktiskās pielietošanas priekšrocības un problēmas. Tāpat seminārā nozares eksperti sniegts pārskatu par nozares stāvokli Latvijā un pasaulē. Dalībnieki tiks arī iepazīstināti ar pilotprojektiem par progresīvo energoelektronikas elementu pielietošanu atjaunojamajā enerģētikā (vēja ģeneratori), “gudrajās mājās” (saules enerģija) un e-mobilitātē (elektroauto).

Pasākuma programma

Dalība seminārā ir bezmaksas.

Reģistrācija semināram: nosūtot e-pastu adresātam jbalodis@latnet.lv, norādot vārdu, uzvārdu un pārstāvēto organizāciju.

Kontaktinformācija:
Juris Balodis
Latvijas Tehnoloģiskais centrs
Krīvu iela 11, Rīga, LV-1006
E-pasts: jbalodis@latnet.lv
Tālr.: 67558746
Mob.: 29451344