Pasākumi

Seminārs “Tradicionālie un digitālie risinājumi eksportētājiem”

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) rīko semināru ar mērķi aplūkot dažādus instrumentus, kas būtu noderīgi eksportētājiem. Uzņēmējiem seminārā “Tradicionālie un digitālie risinājumi eksportētājiem” būs iespējams uzzināt gan par tradicionāliem rīkiem, gan par nozares jaunumiem trīs tēmu ietvaros – digitālās platformas eksportētājiem, noderīgi rīki un pakalpojumi (Eiropas Savienības instrumenti un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pakalpojumi), eksporta kredīta garantijas.

Seminārs norisinās paralēli uzņēmēju individuālajām tikšanām ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem un EEN, sniedzot iespēju gan uzzināt par dažādiem risinājumiem, gan uzdot jau konkrētus jautājumus ekspertiem. Tikšanās laiks ar pārstāvjiem un EEN tiks salāgots ar dalību seminārā.

Semināra norise plānota 2018. gada 18. decembrī viesnīcā Park Inn by Radisson Riga Valdemara (Adrese: Rīga, Krogus iela 1).

Semināra programma

Datu apstrādes drošības noteikumi

Pieteikties dalībai seminārā iespējams līdz 2018. gada 14. decembrim šeit.

Pieteikties uzņēmēju individuālajām tikšanām ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem iespējams šeit. Jautājums par dalību ekspress semināros attiecas uz šo semināru. 

Kontaktinformācija:
Jekaterina Vanaga
Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā koordinatore
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: + 371 67039430
e-pasts: jekaterina.vanaga@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv