Pasākumi

Zinātnieku Inovācijas stends starptautiskajā jauno tehnoloģiju izstādē “Tech Industry 2019”

Starptautiskais izstāžu centrs BT1

Jaunākās inovācijas un pētniecības projektu izstrādnes, kuras ir radījuši Latvijas universitātes un pētniecības institūti, būs apskatāmas no 28. līdz 30. novembrim starptautiskā mašīnbūves, elektronika un jauno tehnoloģiju izstādē “Tech Industry 2019” Zinātnieku Inovācijas stendā, kuru organizē Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā.

Zinātnieku Inovācijas stendā varēs iepazīties ar Transporta un sakaru institūta (TSI) universālo robotu UR3, ar kuru apmeklētājs varēs pārbaudīt savas zināšanas “prāta spēlē”, humanoīdajiem  NAO robotiem un trīs tālvadības gaisa kuģu (dronu) veidiem, RTU Materiālu un konstrukciju institūta (RTU MKI) nākotnes materiālu – termoplastu hibrīdkompozītu, RTU Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta (IEEI) pētniecības projektu risinājumiem – ielu viedo apgaismojuma sistēmām, intelektuālajiem vadības algoritmiem un modulāro IoT sensoru sistēmu siltumnīcu apgaismojuma efektivitātes nodrošināšanai, elektrisko mašīnu eksperimentālajiem modeļiem, Elektronikas un datorzinātnes institūta (EDI)  ledus biezuma mērītāju,  ultra platjoslas impulsu radara sensora izstrādes komplektu un sensoru sistēmas tehnoloģiju būvkonstrukciju deformāciju monitoringam un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Tehniskās fakultātes  (LLU TF) saules bateriju efektivitātes pētījumiem zemnieku saimniecībās.

Paralēli Inovācijas stendā būs pieejamas speciālistu konsultācijas par inovācijas, pētniecības un attīstības un tehnoloģiju pārneses jautājumiem.

Plašāka informācija par Zinātnes Inovācijas stendu ir pieejama Latvijas Tehnoloģiskajā centrā. Kontakti: Diāna Krieviņa, tālr.: +371 6754 0703, mob: + 371 29149919, e-pasts: dianak@edi.lv.