Aktualitātes

Piesakies dalībai Inovācijas stendā

Pavisam drīz – jau oktobra sākumā, “Inovācijas stends” būs sastopams arī izstādē Riga Comm 2018 (10. – 11. oktobrī), savukārt nākamā gada aprīlī izstādē Baltic Fashion and Textile Riga 2019 (26. – 28. aprīlī). Ja strādājat pie jauna produkta, kas tapis sadarbībā ar pētniecības un attīstības institūtiem vai Latvijas zinātniekiem, kā arī ar Eiropas kopienas projektu atbalstu, arī jūsu izstrādātais produkts vai pakalpojums var kļūt par Inovācijas stenda sastāvdaļu. Aicinām piedalīties arī uzņēmējus ar pilotpruduktiem un prototipiem, jo visai bieži izstāde un stenda dalībnieku atbalsts ir platforma un iespēja produktu tālākai attīstībai vai pilnveidošanai. Dalība Inovācijas stendā ir bezmaksas.

Septembra sākumā aizvadīta kārtējā izstāde Riga Food, kurā jau tradicionāli Latvijas Tehnoloģiskais centrs (LTC) un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN-Latvija) organizēja stendu “Inovācija pārtikai”. Šajā gadā izstādes Riga Food laikā vislielāko interesi izraisīja Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes vadošās pētnieces Ilgas Gedrovicas pētījums un pilotprodukti par slieku proteīna izmantošanu veselīga un uzturvielām bagāta uztura produktu izstrādē. Līdztekus šim produktam, kas vislielāko interesi guva no Fazer Latvija saistībā ar iespēju ražot ko līdzīgu Somijā jau populārajai “siseņu maizei”, Inovācijas stendā bija nobaudāmi arī vairāki sporta un funkcionālā uztura jaunumi. 

Papildu informācija par dalību Inovācijas stendos: Dzintra Švarcbaha, dzintra.svaracbaha@edi.lv, +371 2600 8885, Latvijas Tehnoloģiskais centrs.