Aktualitātes

Seminārs “Kā komunicēt ar sadarbības partneriem Japānā?” (Rīgā)

Aicinām uzņēmējus un citus interesentus piedalīties interaktīvā seminārā par to, kā komunicēt un nodibināt veiksmīgas attiecības ar sadarbības partneriem Japānā. Seminārs notiks 29. martā plkst. 9:30, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā.

Semināra mērķis ir veicināt Latvijas uzņēmēju izpratni par Japānas biznesa kultūru, kā arī attīstīt praktiskās iemaņas, kas nākotnē palīdzēs veiksmīgi komunicēt ar Japānas biznesa partneriem.

Lektori:
Alīna Aščepkova – LIAA Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Japānā vadītāja
Anna Kalmi – eksperts, apmācību konsultants. Dzimusi un augusi Jokohamā, Japānā. Izglītību ieguvusi gan Japānā, gan Somijā. M.Sc. informācijas tehnoloģijās. Dzimtā valoda – japāņu. Vairāk nekā 20 gadu pieredze strādājot un attīstot uzņēmējdarbību Japānas tirgū. Izpratne par Japānas uzņēmumu iecerēm un sadarbības iespējām ar eiropiešiem. Pieredze konsultējot uzņēmumus par biznesa kultūru, ieviešanu un sarunas procesiem starp Japānas un Eiropas uzņēmumiem. Pieredze gan dabas zinātņu, gan IKT industrijā. 

Darba valoda – angļu.

Dalība bezmaksas.

Semināra pogramma 

Papildu informācija un pieteikšanās līdz 27. martam šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-ka-komunicet-ar-sadarbibas-partneriem-japana-riga 

Jekaterina Vanaga, projektu vadītāja
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039430, +371 26330459
Fakss: +371 67039401
E-pasts: jekaterina.vanaga@liaa.gov.lv