Aktualitātes

Seminārs par Xecs klastera programmas iespējām

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar EUREKA klastera Xecs programmas veidotājiem, elektronikas komponentu un sistēmu asociācijas pārstāvi AENEAS, 2021. gada 30. novembrī rīko semināru par Xecs klastera programmas iespējām.

Seminārā varēs uzzināt vispārīgu informāciju par Xecs klasteri, tā atbalsta iespējām, valsts budžeta finansējuma saņemšanu un pieteikumu iesniegšanas procesu. Pasākuma dalībnieki varēs dzirdēt arī ieteikumus veiksmīgam projekta pieteikumam. Seminārā piedalīsies gan VIAA pārstāvji, gan Xecs pārstāvji no AENEAS.

Xecs klasteris atbalsta projektus, kas ir saistīti ar elektronikas komponentēm un sistēmām (Electronics Components & Systems; ECS), kā arī ar mikro un nanoelektroniku balstītām sistēmām un lietojumprogrammām. Seminārā var piedalīties ikviens interesents no maziem, vidējiem uzņēmumiem, lielajiem uzņēmumiem un pētniecības organizācijām – zinātniskajiem institūtiem vai universitātēm.

Reģistrācija pieejama šeitTiešsaistes seminārs notiks Zoom platformā latviešu un angļu valodā. Reģistrētie dalībnieki saņems pieslēgšanās saiti e-pastā. 

Vebināra norises laiks: 2021. gada 30. novembris no plkst. 11.00 – 13.00

Plašāka informācija par Xecs pieejama VIAA mājaslapā un Xecs mājaslapā.