Tehnoloģiju sadarbība

Expertise in analysis and reduction of noise and vibrations in electrical systems for EU research projects

Ievietots: 04.04.16
Profila ID: TOFR20160121001

A French SME, specialized in the analysis and reduction of acoustic noise and vibrations in electrical systems, is offering to act under technical / research cooperation agreements in EU R&D projects linked to electrical. Its R&D engineers can work on electromagnetic and vibroacoustic modeling, simulation and experimentation tasks, using the first simulation software fully dedicated to the calculation of electromagnetic noise and vibrations in electrical machines.

Lai saņemtu papildus informāciju par kādu no tehnoloģiju pieprasījumiem vai piedāvājumiem, Jums ir jāreģistrējas kā EEN Latvija LTC biroja klientam, aizpildot klienta reģistrācijas veidlapu, un nosūtot to pa e-pastu: een@edi.lv. E-pastā norādiet Jūs interesējošā tehnoloģiju pieprasījuma vai piedāvājuma nosaukumu, references numuru un pievienojiet aizpildītu pieteikuma anketu.
EEN tehnoloģiju datu bāzē šobrīd pieejami vairāk kā 6000 inovatīvu tehnoloģiju pieprasījumu un piedāvājumu. Ievadot atslēgvārdus, piemēram, renewable energies vai communication, atlasiet Jums piemērotākos rezultātus.