Tehnoloģiju sadarbība

Looking for supplier of innovative packaging box for home-produced mushrooms

Ievietots: 04.04.16
Profila ID: TRSE20151112001

A small Swedish producer of mushrooms is expanding business and will start manufacturing and sell “ready-to-grow” kit for home production of mushrooms.  The kit consists of organic substrate, mycelia from mushrooms and peat*. The company is looking for a manufacturer or supplier of boxes and lids that can be used as “”greenhouse” for the kit. The material in the box should have an environmental profile.

Lai saņemtu papildus informāciju par kādu no tehnoloģiju pieprasījumiem vai piedāvājumiem, Jums ir jāreģistrējas kā EEN Latvija LTC biroja klientam, aizpildot klienta reģistrācijas veidlapu, un nosūtot to pa e-pastu: een@edi.lv. E-pastā norādiet Jūs interesējošā tehnoloģiju pieprasījuma vai piedāvājuma nosaukumu, references numuru un pievienojiet aizpildītu pieteikuma anketu.
EEN tehnoloģiju datu bāzē šobrīd pieejami vairāk kā 6000 inovatīvu tehnoloģiju pieprasījumu un piedāvājumu. Ievadot atslēgvārdus, piemēram, renewable energies vai communication, atlasiet Jums piemērotākos rezultātus.