Aktualitātes

Tekstila nozares kontaktbiržas Francijā, Beļģijā un Lietuvā

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) piedāvā iespēju atrast potenciālos sadarbības partnerus ar dažādu starptautisku kontaktbiržu palīdzību. 2017. gada septembrī un oktobrī plānotas vairākas kontaktbiržas tekstila nozarē.

18.–21.09.2017. Parīzē, Francijā tekstila, modes un radošo industriju izstādes “Texworld 2017” laikā iespējams piedalīties Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Francijā un ES jaunās iniciatīvas Business Beyond Borders organizētajā kontaktbiržā. Ar tās palīdzību interesenti varēs satikt modes dizainerus un stilistus, tekstila un aksesuāru ražotājus, zīmolu vadītājus, izplatītājus, modes ekspertus, konsultantus u. c. atbilstoši nepieciešamībai. Dalībai kontaktbiržā iespējams reģistrēties līdz 13. septembrim.

Vairāk par kontaktbiržu un pieteikšanās šeit: https://www.b2match.eu/texworld2017

12.–13.10.2017. Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Beļģijā aicina ugunsdroša tekstila un plastmasas ražotājus, izplatītājus un pētniecības pārstāvjus piedalīties kontaktbiržā, kas tiek rīkota Ģentē, Beļģijā Trešās starptautiskās konferences par ugunsdrošu tekstilu un plastmasu laikā.

Pieteikties dalībai kontaktbiržā iespējams līdz 11. oktobrim šeit: https://www.b2match.eu/frconference2017

20.10.2017. Izstādes “ BALTIC FASHION & TEXTILE” laikā Viļņā, Lietuvā  Eiropas Biznesa atbalsta tīkls organizē modes un tekstila nozaru kontaktbiržu, ar kuras palīdzību būs iespējams satikt gan potenciālos sadarbības partnerus, gan iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām un inovācijām. Pieteikties dalībai kontaktbiržā iespējams līdz 16. oktobrim.

Uzzināt vairāk par kontaktbiržu un pieteikties dalībai iespējams šeit: https://www.b2match.eu/balticfashion2017