Aktualitātes

Atbalsts un zināšanās balstīta uzņēmējdarbība

LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (Enterprise Europe Network – EEN) Latvijā darbību uzsāka 2008. gadā. Patlaban EEN Latvija darbojas partnerībā ar Latvijas Tehnoloģisko centru (LTC) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK).

Aicinām iepazīties ar LTC piedāvātajām atbalsta iespējām.

Latvijas Tehnoloģiskais centrs (LTC) sniedz būtisku atbalstu MVU, mājražotājiem un pētniecības organizācijām, piedāvājot iespēju izmantot EEN bezmaksas pakalpojumus, lai uzsāktu starptautisku sadarbību.

LTC pamatdarbība ir vērsta uz atbalstu inovācijai, veicinot starptautisku sadarbību ražošanā un tehnoloģijās, piedāvājot bezmaksas dalību starptautiskās kontaktbiržās un inovācijas stendos Latvijā tādās vērienīgās starptautiskās izstādēs kā: “Riga Food”, “Riga Comm” un “Tech Industry” un citās.

Tieši dalība starptautiskās izstādēs ir bijis atspēriena punkts daudziem MVU, mājražotājiem, uzsākot savu darbību. Daudziem tā ir devusi ne tikai atpazīstamību un nenovērtējamu pieredzi, jaunas idejas, bet arī starptautiskus kontaktus, izeju uz citu valstu tirgiem. Interesanti, ka dažkārt mājražotāja izaugsme un pat atpazīstamība vietējā mērogā sākusies tieši pēc dalības kādā no izstādēm.

EEN LTC uzņēmumiem piedāvā sekojošu bezmaksas atbalstu:

  • tehnoloģiju mārketingā – tehnoloģiju risinājumu piedāvājumi;
  • tehnoloģisko problēmu risināšanā – tehnoloģiju risinājumu pieprasījumi;
  • partneru meklēšanā starptautisku projektu realizācijai;
  • partneru meklēšanā biznesa sadarbības izveidei.

Uzņēmumi var izmantot minētos pakalpojumus, piedāvājot savus produktus, tehnoloģijas vai meklējot specifiskus problēmu risinājumus.

Vairāk par LTC piedāvātajiem atbalsta pasākumiem lauksaimniekiem, uzņēmējiem un pētniekiem, piedāvātajām iespējām un citām aktualitātēm var uzzināt, sekojot Facebook un LinkedIn.

Par iespēju piedalīties inovācijas stendā vai kontaktbiržām kādā no starptautiskajām izstādēm interesenti aicināti rakstit uz e-pastu: een@techcenter.lv