Aktualitātes

Atbildīgu ideju tirgus 2022

Aicinām izmantot iespēju smelties iedvesmu jaunām, grandiozām iniciatīvām, piedaloties Atbildīgu ideju tirgū 2022, kas norisināsies 14. jūnijā plkst. 9.30-14.00.

Kā uzvarēt konkurences cīņā par jauniem klientiem, jaudīgiem darbiniekiem, lielāku tirgus daļu, kā arī iekārojamāko darba devēju, reputācijas un citu topu augstākajām virsotnēm? Diemžēl bieži vien šim mērķim tiek izmantota apzināta vai neapzināta maldināšanas taktika – skaļi reklāmas saukļi, neeksistējoši preču un pakalpojumu kvalitātes apliecinājumi, pašizdomāti “tituli”, kā arī pārspīlēti solījumi par darbu mannas kalnos un ķīseļa upes krastos.

Dažkārt darbus atšķirt no runām ir teju neiespējami. Tomēr ilgtermiņā šāda taktika neatmaksājas, jo gan pieredze, gan pētījumu dati rāda, ka sabiedrība dod priekšroku atklātai un godīgai uzņēmējdarbības praksei. Piemēram, ekspertu aplēses liecina, ka teju puse jeb 47% pasaules zīmolu tuvākajā nākotnē varētu izzust, jo patērētāji tiem neuzticas. (Marketing Dive, 2021)

Par to, ka atklātības stratēģija sniedz biznesam vairāk priekšrocību nekā maldināšanas stratēģija, praksē ir pārliecinājusies arī virkne Latvijas organizāciju. Un tās ir gatavas dalīties savā pieredzē. Turklāt kā pozitīvajā, tā arī negatīvajā, jo ceļā uz šo atklāsmi ir uzsists ne viens vien “puns”. 

Pasākums norisināsies tiešsaistē. Dalība tajā ir bez maksas. Interesenti ir aicināti reģistrēties, aizpildot šo pieteikuma formu: https://ej.uz/AtbildiguIdejuTirgus2022_registracija

Atbildīgu ideju tirgu 2022 organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts sadarbībā ar European Agency for Safety and Health at Work (EU-OSHA) Latvijas kontaktpunktu, Valsts darba inspekciju un Eiropas Biznesa atbalsta tīklu Latvijā (EEN). Izpratni par atbildīgu biznesu palīdz veicināt “Clean R”, “Latvenergo” un “Swedbank”.