Biznesa sadarbība

Biznesa sadarbības piedāvājumi (10.01.2023.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos biznesa sadarbības piedāvājumus.  Detalizēti piedāvājumu apraksti apskatāmi, uzklikšķinot uz profila numura. Ja ir interese par kādu no sadarbības piedāvājumiem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@liaa.gov.lv (norādot profila numuru).

Zviedrijas jaunuzņēmums ir izstrādājis proteīnu saturošu graudaugu brokastu pārslu recepti. Produkts ir pārbaudīts un verificēts laboratorijā, un patlaban uzņēmums meklē ražošanas partneri Eiropā, kas spētu ražot produktu pēc konkrētās receptes.
 
Aģentūra meklē jaunus produktus, ko pārstāvēt Apvienotās Karalistes tirgū. Īpaši tiek meklēti produkti veselībai un vitalitātei, ieskaitot uztura bagātinātājus, homeopātijas līdzekļus, augu izcelsmes zāles, svaigu bioloģisko pārtiku un dzērienus. Aģentūrai ir piekļuve visām lielākajām mazumtirdzniecības vietām, kā arī tiek organizēti mārketinga, muitas un loģistikas pakalpojumi.
 
Nīderlandes uzņēmums (interneta veikals) meklē dzesēšanas kastu, neelektrisko un elektrisko aukstumkastu ražotājus. Tiek piedāvāts ražošanas līgums.
 
Itālijas uzņēmums, kas specializējas lauksaimniecības mašīnu projektēšanā un ražošanā, meklē 48 V līdzstrāvas ģeneratorus, lai ražotu jaunu elektrisko mašīnu līniju.