Aktualitātes

Būvniecības kontaktbirža RESTA 2015

LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkls aicina būvniecības nozarē darbojošos uzņēmumus, kā arī ar šo nozari saistītos profesionāļus un citus interesentus piedalīties Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Lietuvā un Viļņas Tirdzniecības, rūpniecības un amatniecības kameras organizētajā būvniecības industrijas biznesa kontaktbiržā RESTA 2015, kas š.g. 23. aprīlī starptautiskās Baltijas valstu būvniecības un restaurācijas industrijas izstādes ietvaros norisināsies Viļņā, Lietuvā.

Kontaktbirža RESTA 2015 sniedz būvniecības nozares uzņēmējiem iespēju satikt potenciālos sadarbības partnerus no dažādām valstīm, rezervējot individuālas tikšanās kontaktbiržas ietvaros. Pasākuma mērķauditorija ir uzņēmēji, kas darbojas būvindustrijā un restaurācijas jomā, kā arī ar šo nozari saistītie speciālisti, kurus interesē sadarbības iespējas ar būvuzņēmējiem.

Dalība kontaktbiržā ir bezmaksas, savukārt LIAA programmas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” ietvaros piedāvā uzņēmējiem atgūt līdz pat 70% no komandējuma izmaksām, kas radušās, piedaloties starptautiskā kontaktbiržā. Vairāk par finansējuma atgūšanas iespējām lasiet te.

Kontaktbiržas darba valoda – angļu.

Kontaktbiržai iespējams reģistrēties līdz š.g. 9.aprīlim te.

Vairāk informācijas par pasākumu te.

Simona Lucatniece

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālr.: +371 67039430
simona.lucatniece@liaa.gov.lv