Aktualitātes

EIC Akseleratora pieteikumu rakstīšanas meistarklase

Š. g. 18. augustā no plkst. 10:00 – 15:00 Rīgā Lat.tech (LIAA Briseles pārstāvniecība) un NKP (Apvārsnis Eiropa Nacionālais kontaktpunkts Latvijā) aicina apmeklēt  EIC Akseleratora pieteikumu rakstīšanas meistarklasi.

Mērķa grupa: Latvijas uzņēmumi, kas ir 2. vai 3. kārtā EIC Akseleratorā vai arī aktīvi gatavo pieteikumu EIC Akseleratoram. Piedalīties aicināti gan vadošie projekta attīstītāji, gan arī visa komanda, kas iesaistīta pieteikuma attīstīšanā.

Programmā plānota 1, 5 h gara praktiska saruna, kurā pieredzējis eksperts EIC Akseleratora pieteikumu gatavošanā dalīsies pieredzē, kā veiksmīgāk sagatavoties 2. un 3. kārtai, kādas ir tipiskākās kļūdas, kā izveidot finanšu piedāvājumu un citi aktuāli jautājumi un atbildes.

Pēc kopējas tikšanās, iespēja pieteikties uz 20 minūšu individuālu konsultāciju ar ekspertu (iepriekšēja reģistrācija obligāta).

Semināra laikā tiks aplūkotas šādas tēmas:
• Akseleratora programmas pamati, novērtēšanas process, kā arī grantu un pašu kapitāla komponenta analīze
• Veiksmīgu projektu galvenās iezīmes, balstoties uz konkrētiem uzņēmuma piemēriem
• Pāreja no 1. pieteikuma posma uz 2. posmu – kā prezentēt savas inovācijas un konkurences priekšrocības
• Pitch struktūra un sagatavošanas padomi 1. un 2.posmā + intervija
• Biežāk pieļautās kļūdas intervijas laikā

Semināru vadīs Silver Toomla un Mihkel Vainu no “Invent Baltics”.
SIA “Invent Baltics” ir konsultāciju uzņēmums, kas palīdz tehnoloģiju uzņēmumiem un pētniecības un attīstības organizācijām piesaistīt finansējumu no ES. Uzņēmums ir iesaistīts ES finansētos inovācijas projektos vairāk nekā 15 gadus un palīdzējis piesaistīt vairāk nekā 300 miljonus eiro deeptech uzņēmumiem un pētniecības centriem. Invent Baltics ir palīdzējis 46 uzņēmumiem veiksmīgi iegūt MVU instrumenta /akseleratora grantu.

Pasākums notiks angļu valodā
Reģistrācija atvērta līdz 15.jūlijam Registration for the event “EIC Accelerator proposal writing master class” 18th August, Riga (google.com)