Pasākumi

Vācijā notiks Baltijas jūras valstu biznesa diena

Vācija, Rostoka

Šā gada 22. septembrī Vācijā, Rostokā pirmo reizi notiks Baltijas jūras valstu biznesa diena, ko organizē Mēklenburgas-Priekšpomerānijas federālās zemes valdība.

Organizējot pasākumu, Mēklenburgas-Priekšpomerānijas federālās zemes valdība vēlas izveidot platformu ekonomiskai un politiskai sadarbībai Baltijas jūras reģionā. Uzņēmējiem no astoņām Baltijas jūras reģiona valstīm (DK, EE, FI, LT, LV, NO, PL, SE) pasākums dos iespēju stiprināt esošās attiecības un veidot jaunus kontaktus reģionā. Plānots, ka pasākumā piedalīsies aptuveni 400 dalībnieku.

Šī gada pasākuma galvenā tēma būs Klimata aizsardzība un ilgtspēja kā iespēja uzņēmējdarbībai Baltijas jūras valstu reģionā”.
Notiks semināri par tēmām: robotika un mākslīgais intelekts, transports un loģistika, zinātne un medicīna, atjaunojamie energoresursi un zaļais ūdeņradis. Papildus semināriem un paneļdiskusijām darba kārtībā būs arī citi pasākumi:

MeetUp: Baltic Sea Startup – interaktīva tikšanās vieta, kurā satiksies vācu un starptautiskie jaunuzņēmumi, kuri vēlas prezentēt savas idejas un dibināt starptautiskus kontaktus.

B2B kontaktbirža – biznesa kontaktu dibināšana B2Match platformā sadarbībā ar Eiropas Biznesa atbalsta tīklu (EEN).

23. septembrī plānots pasākuma turpinājums – ekskursijas un uzņēmumu apmeklējumi Mēklenburgā-Priekšpomerānijā. 

Reģistrēties pasākumam var šeit.

Lai piedalītos EEN organizētajā B2B kontaktbiržā, ir nepieciešama atsevišķa reģistrācija. Pirms pasākuma uzņēmumi aicināti izveidot individuālu uzņēmuma profilu un organizēt individuālas tikšanās. Šī ir unikāla iespēja radīt jaunus biznesa kontaktus un sadarbības. Tikšanās notiks pasākuma laikā tam paredzētā vietā.

Pieteikties kontaktbiržai var līdz 21. septembrim šeit.

Dalība ir bez maksas.

Plašāka informācija par Batic Sea Business Day 2022