Pasākumi

Aicinām pieteikties kontaktbiržai Automotive.2022

Austrija/online

No 5. līdz 6. jūlijam interesenti aicināti piedalīties kontaktbiržā Automotive.2022, kas norisināsies gan klātienē (Austrijā), gan virtuālajā vidē. 

B2B tikšanās ir būtiska konferences “Automotive.2022” sastāvdaļa. Tikšanās piedāvā ideālu iespēju apzināt potenciālos sadarbības partnerus un nodibināt vērtīgus biznesa kontaktus.

Katrs dalībnieks individuāli izvēlas sarunu partnerus, un viņam ir 20 minūtes laika, lai apmainītos ar idejām un iepazīstinātu ar savu produktu.

Reģistrējieties B2B sanāksmēm šeit.

Reģistrējoties, tiek piedāvāta izvēle starp klātienes (fizisku) un virtuālo (attālināto) dalību.

Ja izvēlaties virtuālo dalību, 6. jūlijā varat sarīkot virtuālas tikšanās ar visiem pārējiem dalībniekiem, kas reģistrēti virtuālajām B2B sesijām.

Dalība B2B-Meetings ir bez maksas.

Ja izvēlaties dalību klātienē, jūs varat rīkot virtuālas tikšanās arī 6. jūlijā, un arī klātienes sanāksmes 5. jūlijā konferences norises vietā. Šajā gadījumā konferencei nepieciešama atsevišķa pieteikšanāsReģistrācijas termiņi: kā virtuālais dalībnieks – 5. jūlijs,  kā dalībnieks uz vietas – 24. jūnijs.

Par konferenci:
Automotive.2022 moto ir “lokāls, globāls un ilgtspējīgs”. Augšaustrijas automobiļu klastera ikgadējā konference sākas ar semināriem un B2B sanāksmēm un turpinās ar sadarbības veidošanas iespēju pasākumu. Konferences valoda būs vācu. Sīkāka informācija par konferences programmu un reģistrācijas maksu publicēta šeit.  Dalībai konferencē (tikai klātienē) nepieciešama atsevišķa pieteikšanās: šeit.

Konferences tēmas:
– Alternatīvās piedziņas tehnoloģijas
Hibrīda piedziņa
Elektriskie transportlīdzekļi
Kurināmā elementi / ūdeņradis
Akumulatoru tehnoloģijas utt.
– Vienotā mobilitāte
Automašīnu komunikācija
Navigācija / multivide
Balss komanda
Autonomā braukšana
Infrastruktūra
– Ilgtspējība CSR (korporatīvā sociālā atbildība)
Dzīves cikla novērtējums Co2 samazināšana
Aprites ekonomika
Pārstrāde/atkārtota ražošana
Zaļie materiāli, Ilgtspējīgas vieglās tehnoloģijas