Pasākumi

Iespēja piedalīties zivsaimniecības nozares kontaktbiržā Icefish 2022

Islande/online

Islandes zivsaimniecības izstāde 2022 (The Icelandic Fisheries Exhibition 2022) ir obligāta visām komerciālās zivsaimniecības organizācijām un saistītajiem uzņēmumiem, jo tā aptver visus komerciālās zvejniecības nozares aspektus, sākot no nozvejas un atrašanās vietas noteikšanas līdz apstrādei un iesaiņošanai, līdz pat galaprodukta mārketingam un izplatīšanai.

Izstādes laikā Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Islandē organizē kontaktbiržu, kas notiks no 8. līdz 9. jūnijam KoupavogirāIslandē un virtuālajā vidē.

Dalība ir BEZMAKSAS.

Kāpēc piedalīties?
Kontaktbirža ir unikāla iespēja nodibināt jaunus pārrobežu kontaktus un ļoti efektīvs starptautisks forums, lai satiktu potenciālos biznesa partnerus un izpētītu visa veida sadarbības iespējas.

Pasākums ir paredzēts uzņēmumiem, klasteriem, starptautiskiem lēmumu pieņēmējiem, kā arī pētniecības un inovācijas pārstāvjiem no jūrniecības nozares, piemēram, zivsaimniecības, zivju audzēšanas, pārstrādes, tehnoloģijas, inženierijas, aprites ekonomikas, mārketinga un izplatīšanas, jūras kuģniecības.

Galvenā uzmanība tiek pievērsta sadarbībai šādās jomās:
Elektronika, zivju meklēšana, navigācija un sakari
Tīkli, virves, auklas, rīki un drošība
Iepakojums, bokss un krava
Dzinēji, dzinējspēki un smērvielas
Atdzesēšana
Klāja tehnika
Apstrādes iekārtas, svēršana un šķirošana
Kuģu aprīkojums
Ostu tehnoloģijas un kravu apstrādes sistēmas
Kuģu būve un projektēšana
Jūras pakalpojumi
Tehnoloģija, inženierija
Aprites ekonomika
Jūras pētniecība, attīstība un inovācijas

Papildu informācija un reģistrācijas forma pieejama šeit