Pasākumi

Izsludināta pieteikšanās dalībai pasākumā “Inovāciju nedēļa Oslo”

Norvēģija, Oslo

Ar Norvēģijas Finanšu instrumenta atbalstu komersantiem ir iespēja apmeklēt lielāko ikgadējo inovāciju pasākumu Oslo “Inovāciju nedēļā Oslo” (Oslo Innovation week), kas norisināsies no 26.-29. septembrim.

Aicinām pieteikties Latvijas uzņēmumus, kuriem ir biznesa interese zaļo inovāciju (ZI), dzīves kvalitāti atbalstošo tehnoloģiju (welfare), un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā. Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas komersantu atpazīstamību, konkurētspēju, kā arī eksporta potenciālu, piesaistot investorus, izveidojot ilgtermiņa sadarbības partneru tīklu augstākminētajās jomās. Atbalsts dalībai (de minimis) pasākumā var sasniegt 100% apmēru, taču ir ierobežots dalībnieku skaitsPieteikšanās līdz 2022.gada 4. septembra plkst. 23:59.

Kādēļ piedalīties?

Inovāciju nedēļa Oslo ir ideāla vieta, lai satiktos, iepazītos un iespējams pat sadarbotos ar citiem jaundibinātiem uzņēmējiem vai investoriem un attiecīgo jomu speciālistiem no visas pasaules. Nedēļas griezumā tiek organizēti vairāk kā 80 dažādi pasākumi, kuros piedalās gan pārstāvji no Norvēģijas, gan starptautiski pārstāvji, investori un citi jaunuzņēmumu ekosistēmas veidotāji. Katru gadu, Inovāciju nedēļu Oslo apmeklē vairāk kā 25 tūkstoši dalībnieki, no kuriem vairāk 30% ir starptautiski apmeklētāji.

Oslo inovācija nedēļas ietvaros Norvēģijas finanšu instrumenta “Bizness un Inovācijas” programmas donorvalsts partneris “Innovation Norway” organizē tīklošanās pasākumu, kurā pulcēsies pārstāvji no Latvijas, Norvēģijas, Bulgārijas, Rumānijas un Polijas. Pasākuma ietvaros, dalībnieki sniegs īsas prezentācijas pitch veidā. Informācija par pasākumu – https://bit.ly/3A5fk5l.

Oslo inovāciju nedēļas pasākuma programma ir pieejama šeit.

Atbalsts uzņēmumiem tiek piešķirts saskaņā ar de minimis regulējumu un Ministru kabineta noteikumu Nr. 500 15.1., 15.2. un 15.3. apakšpunktiem. Radušās izmaksas 100% apmērā komandējuma izdevumiem tiks segtas pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Plašāka informācija šeit.