Pasākumi

Lietu interneta (IoT) kontaktbirža Barselonā

online

No 31. janvāra līdz 2. februārim Barselonā un no 7. līdz 9. februārim tiešsaistē norisināsies IoT risinājumu pasaules kongress un kontaktbirža, kurā pulcēsies MVU, nozares 4.0 tehnoloģiju nodrošinātāji, kā arī citi interesenti. 

Kontaktbiržas pasākums piedāvā iespēju tikties ar potenciālajiem partneriem, kas saistīti ar nozares 4.0 tehnoloģijām un to ietekmi uz tādām nozarēm kā ražošana, enerģētika vai veselības aprūpe.

Tehnoloģiju pasākumā dalībniekiem būs iespēja satikties ar DIH4CAT (Eiropas digitālo inovāciju centru) partneriem, kā arī TECNIO biedriem, kas ir akreditēti katalāņu tehnoloģiju piegādātāji.
DIH4CAT partneri aptver šādas tehnoloģijas: mākslīgais intelekts, superskaitļošana, kiberdrošība, viedā savienojamība, papildu ražošana un 3D drukāšana, progresīva ražošana un robotika un fotonika.

Atrodiet organizācijas un uzņēmumus, kuriem būs savs stends Katalonijas valdības stendā (C331) šīs vietnes katalāņu piegādātāju sadaļā.

Dalībnieku IEGUVUMI:

Ja esat tehnoloģiju nodrošinātājs: dalieties savās zināšanās un pieredzē par nozares pārmaiņām nākotnē.
Ja esat tehnoloģiju ieviesējs: nodibiniet kontaktus ar tehnoloģiju nodrošinātājiem, kas var veicināt jūsu digitālo transformāciju.
Jaunu starptautisku partneru atrašana, ar kuriem kopā attīstīt biznesa un tehnoloģiskos projektus.
Iepriekš ieplānojiet klātienes vai virtuālās tikšanās atbilstoši jūsu interesēm un pieejamībai.
Paplašināt savu profesionālo tīklu un veidot ilgtermiņa biznesa attiecības.
Atpazīstamības iegūšana pasaulē vadošajā IoT pasākumā.
Sanāksmju organizēšana ar katalāņu piegādātājiem un tehnoloģiju sanāksmju plānošana ar akreditētām iestādēm un uzņēmumiem.
IoT SWC bezmaksas apmeklētāja kartes saņemšana.

Pasākums ir bezmaksas.

Dalībnieki tiek aicināti reģistrēties.

Pasākuma DARBA KĀRTĪBA.

Papildu informācija pieejama šeit.