Pasākumi

Seminārs “Privātā preču zīme – atslēga sadarbībai ar starptautiskajām mazumtirdzniecības ķēdēm”

Pērses iela 2, Rīga
Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta ietvaros
2015. gada 1. aprīlī
LIAA 2. stāva konferenču zālē
Adrese: Rīga, Pērses iela 2
Privātā preču zīme (Private Label) kā preču izplatīšanas kanāls Eiropā kļūst arvien populārāks. Pieaug pieprasījums pēc pārtikas un saimniecības preču piegādātājiem lielo Rietumeiropas mazumtirdzniecības ķēžu privātajām preču zīmēm. Ražotājiem tā ir iespēja ieiet tajos Eiropas valstu tirgos, kuros citādi, iespējams, tas neizdotos.
Semināra mērķis: informēt pārtikas, saimniecības un higiēnas preču ražotājus par iespēju ieiet augošajā Eiropas valstu (Francijas, Nīderlandes, Vācijas u.c.) privāto preču zīmju tirgū.
Semināra lektori:
  • Antoine Bonnel, WABEL līdzdibinātājs un rīkotājdirektors (Francija)
  • Marek Marzec, biznesa konsultants, IFS Centrālās un Austrumeiropas birojs (Polija)

 

Seminārā WABEL līdzdibinātājs Antuāns Bonnels (Antoine Bonnel) stāstīs par privāto preču zīmju tirgu un ražotāju iespējām sadarboties ar Eiropas lielākajām mazumtirdzniecības ķēdēm, izmantojot WABEL platformu. WABEL ir Francijā bāzēta starptautiska pārtikas, saimniecības un higiēnas preču izplatīšanas platforma, kurā viens otru var atrast ražotāji un iepircēji.
Savukārt IFS (International Featured Standards) konsultants Mareks Maržecs (Marek Marzec) stāstīs par IFS sertifikāciju. IFS ir pasaulē atzīts pārtikas, saimniecības un higiēnas u.c. preču drošības un kvalitātes standarts, kuru prasa ievērot daudzi lielie iepircēji un privāto preču zīmju īpašnieki.
Pēc semināra tā dalībniekiem būs iespēja individuāli tikties ar WABEL un IFS pārstāvjiem, lai pārrunātu iespēju piedāvāt savu ražoto produkciju starptautiskajām mazumtirdzniecības ķēdēm, izmantojot WABEL platformu, kā arī lai konsultētos par jautājumiem, kas saistīti ar IFS sertifikāciju.
Aicinām piedalīties: Latvijas pārtikas, mājsaimniecības un higiēnas preču ražotājus, kas jau eksportē vai tikai plāno uzsākt savu produktu eksportu uz Eiropas valstīm.
Seminārs notiks angļu valodā.
Dalība bezmaksas.
Pieteikšanās semināram un individuālajām konsultācijām līdz 25. martam ŠEIT.
Kontaktinformācija:
Ilze Mičule, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26104095
Fakss: +371 67039401
E-pasts: ilze.micule@liaa.gov.lv