Aktualitātes

Seminārs: Pirmie soļi ASV un Kanādas tirgū

Katra uzņēmēja interesēs ir iemantot pircēju uzticību un apliecināt sevi esošos un jaunos tirgos, piedāvājot nemainīgi labu produktu un pakalpojumu klāstu, kas ir konkurētspējīgs ar citu uzņēmēju piedāvājumu gan vietējā tirgū, gan tālākās zemēs. Lai uzsāktu eksportu, noderīgi ir konsultēties ar jomas ekspertiem, rodot atbalstu un iedvesmu turpmākiem soļiem.

Seminārā aplūkosim iespējas, kā uzsākt eksportu uz Amerikas Savienotajām Valstīm un Kanādu.

Semināru vadīs LIAA pārstāvniecības vadītājs ASV Toms Zvidriņš, pārstāvniecības vadītājs ASV Bostonā Reinis Nikolajs Sīpols, kā arī LIAA pārstāvniecības vadītāja Kanādā Ilze Lācgalve.

Ar pieredzes stāstu par ienākšanu ASV tirgū, izmantojot Amazon.com un Etsy.com platformas, dalīsies uzņēmuma IGLU Soft Play Produktu grupas menedžeris Uģis Sviķis.

Noslēgumā Mike Liv no uzņēmuma 49North Group, kas ir vadošā e-komercijas veicināšanas platforma, dalīsies ar zināšanām un iespējām, izmantojot viņu piedāvātos risinājumus. Darbības sfēra ir importētu kvalitatīvu patēriņa preču pārdošana, reklamēšana, pārvaldība un izplatīšana, izmantojot dažādus e-komercijas tirgus, sociālo mediju pārdošanu, e-grozu platformas un zināmus mazumtirdzniecības zīmolus ASV un Kanādā.

Pēc prezentācijas sekos diskusija. Aicinām reģistrējoties, uzdot jautājumus, kā arī aktīvi piedalīties semināra laikā.

Semināra darba valoda: angļu

Dalība bez maksas

Pieteikšanās obligāta!

Zoom links tiks nosūtīts katram dalībniekam dienu pirms pasākuma.

Pieteikties