Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (02.02.2023.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Novatorisks Turcijas uzņēmums izstrādājis gaisa sterilitātes nodrošināšanas iekārtu (Hygiene AHU), ko var izmantot visās telpās, kurās nepieciešami sterili apstākļi, piemēram, pārtikas, farmācijas un ķīmiskajā rūpniecībā, aizsardzības, kosmosa un aviācijas rūpniecībā, kā arī telpās, kurās jāievēro sterilitāte.
Uzņēmums piedāvā sadarbību, noslēdzot komerclīgumus ar tehnisko palīdzību, licences līgumu vai ražošanas līgumu.
POD: TOTR20221229009
 
Apvienotās Karalistes jaunuzņēmums ir izmēģinājis dažādus moduļus īpašā lietotnē, kas atvieglo informācijas apmaiņu starp vecāka gadagājuma iemītniekiem, aprūpes namu, aprūpētājiem un ģimeni.
Uzņēmums meklē aprūpes namus un aprūpes tīklus, lai varētu turpināt pārbaudīt dažādus izstrādātās aplikācijas moduļus. Piedāvātais sadarbības veids – noslēgt tehniskās sadarbības līgumu, rodot risinājumus, kas vislabāk atbilst attiecīgajai situācijai.
POD: TOGB20230104012
 
 Vācijas universitāte ir izstrādājusi optisko vektoru magnetometru, kas var izmērīt magnētiskos laukus ar augstu jutību tādiem pielietojuma veidiem kā augsnes un materiālu analīze un navigācijas sistēmas.
Universitāte piedāvā noslēgt licences un sadarbības līgumus ar tehnisko palīdzību.
POD: TODE20230104016
 
Spānijas telekomunikāciju speciālists ir izstrādājis novatorisku un stabilu sistēmu, kas sastāv no izkliedētas un decentralizētas sakaru platformas, ar mērķi pārvaldīt autoparka mobilitāti pilsētās, lai samazinātu CO2 emisijas.
Izgudrotājs meklē partnerus, kas spētu izmantot un attīstīt platformu. Piedāvātais sadarbības veids – noslēgt pētniecības sadarbības līgumu.
POD: TOES20230105010