Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (02.06.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv.

Maizes ceptuve no Nīderlandes vēlas savai luksusa klases maizes produkcijai radīt modificētas atmosfēras iepakojuma (MAP) risinājumu, kam ir grezns izskats, ērti lietojams ražošanas līnijā un ilgtspējīgs.
Uzņēmums piedāvā noslēgt komerclīgumu vai pētniecības un attīstības sadarbības līgumu.

Horvātijas IT uzņēmums meklē augstas kvalitātes akumulatoru un barošanas bloku ražotājus. Nepieciešamas uzlādēšanas ierīces – akumulatori (power-banks) ar daudz lielāku jaudu, mazāku tilpumu un svaru. Tam arī jābūt iespējai mainīt portu izkārtojumu.
Uzņēmums piedāvā noslēgt pētniecības un attīstības sadarbības līgumu.

Basku (Spānijas ziemeļos) uzņēmums izsludina izaicinājumu ar mērķi nodrošināt senioriem mājas apstākļos autonomiju, drošību un labklājību neuzbāzīgā veidā un reāllaikā.
Uzņēmums meklē IKT partneri, lai kopīgi izstrādātu drošības risinājumu, noslēdzot komerclīgumu ar sadarbību tehniskās palīdzības jomā.

Nīderlandes MVU, kas darbojas tīro tehnoloģiju autonomos risinājumos, ir izstrādājis novatorisku tehnoloģiju, lai aizsargātu, attīrītu un uzraudzītu ūdeņus ar datu vadītu autonomo virszemes kuģi (ASV- autonomous surface vessel) pilsētas, lauku, rūpniecības un atpūtas vidēs.
MVU vēlas noslēgt komerciālu līgumu ar tehnisko palīdzību ar uzņēmumiem, kas piedāvā aprites risinājumu, var (uzņemt un) apstrādāt atkritumu plūsmu (plastmasu un/vai biomasu), kas savākta no ūdensceļiem.

Nīderlandes tirdzniecības automātu piegādātājs meklē ilgtspējīgu iepakojumu kafijai un tējai.
Uzņēmums vēlas izplatīt savus kafijas un tējas produktus ilgtspējīgākā iepakojumā, ievērojot kvalitātes un pārtikas drošības vadlīnijas, kas nesatur plastmasu.
Uzņēmums piedāvā noslēgt komerclīgumu ar tehnisko palīdzību vai pētniecības un attīstības sadarbības līgumu.