Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (03.11.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Spānijas pētniecības un attīstības centrs, kas ir specializējies rūpniecisko virsmu apstrādes tehnoloģijās, izmantojot termisko uzsmidzināšanu metodi, piedāvā savas izstrādes, infrastruktūru un pieredzi uzņēmumiem un pētniecības iestādēm, kas ir ieinteresēti rūpniecisko virsmu īpašību uzlabošanā (nodiluma noturība, mehānisko īpašību uzlabošana, elektrovadītspēja, utt.).
Uzņēmumu interesē sadarbība ar rūpnieciskajiem uzņēmumiem un pētniecības iestādēm, kas ir gatavi izmantot piedāvāto tehnoloģiju savos ražošanas procesos vai slēgt sadarbības līgumus pētniecības jomā. Uzņēmumu interesē arī kopsadarbība jauno termālo pārklājumu izstrādē un to pielietošanā.
POD: TOES20221028012

Šveices MVU piedāvā inovatīvu ūdeņraža degvielas elementu (FC) tehnoloģiju, kuras pamatā ir pārveidota degvielas elementa mikrostruktūra. Piedāvātā tehnoloģija, salīdzinājumā ar citiem vadošajiem degvielas elementu ražotājiem pieļauj jaudas blīvuma palielinājumu 1,5-2 reizes, kā arī ir vienkāršāks ražošanas process. Izstrādātais degvielas elements var tikt izmantots: komerciālajiem sauszemes/ūdens transportlīdzekļiem, kam nepieciešams lielāks darbības rādiuss, kā arī palielināta kravnesība, piemēram, kravas automašīnas, autobusi, vilcieni, būvniecības tehnikai un objektos, kuģiem u.c.
Uzņēmums piedāvā noslēgt komerciālu tehniskās sadarbības līgumu.
POD: TOCH20221102013

Vācijas universitāte ir izstrādājusi tehnoloģiju, kas lielā spektrālā diapazonā nodrošina augstu mērījumu jutību un precizitāti. Šī augstfrekvences signālu tehnoloģija paaugstina analizējamo paraugu precizitāti un tiek izmantota ķīmiskajā analīzē un kvalitātes kontrolē.
Universitāte piedāvā licences un tehnoloģiju sadarbības līgumu.
POD: TODE20221031005

Itālijas “Spin-off” uzņēmums ir patentējis aprites ekonomikas procesu magnija ieguvei no sāls ražošanas atkritumiem sālsūdenī. Šī tehnoloģija var tikt izmantota tekstila produktu ražošanas notekūdeņu attīrīšanai.
Uzņēmums meklē sadarbības partnerus, kam ir aktuāla tekstila produktu ražošanas notekūdeņu attīrīšana un vēlas samazināt vides kaitējumu izmantojot aprites ekonomikas pieeju. Piedāvātais sadarbības modelis: pētniecības un attīstības sadarbības līgums.
POD: TOIT20221102019