Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (04.08.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Austrijas MVU ir izstrādājis viegli lietojamu bezvadu risinājumu, lai automatizētu augu augšanas apstākļus, piemēram, temperatūru, aerāciju, gaismu un CO2 koncentrāciju. Sistēma sastāv no vienas vadierīces un viena barošanas bloka, kas ir pievienoti parastajām strāvas rozetēm un ieslēdz/izslēdz pievienoto aparatūru, piemēram, ventilatorus. Augšanas apstākļus var viegli kontrolēt, izmantojot inovatīvo lietotni.
Tiek meklēti partneri, lai slēgtu komerciālus, licences vai ražošanas līgumus.
POD: TOAT20220621008

Itālijas uzņēmums piedāvā virtuālās realitātes (VR) tehnoloģiju, kas ļauj simulēt niršanu zemūdens arheoloģiskā vietā no nirēja redzes punkta. Tehnoloģija apvieno priekšrocības, ko piedāvā jaunākie sasniegumi VR tehnoloģijā ar jaunākajām 3D atveidošanas metodēm. Tehnoloģija ir jaunums, jo apvieno izglītošanu ar izklaidi.
Uzņēmums piedāvā noslēgt pētniecības un attīstības sadarbības līgumu vai komerciālu līgumu ar tehnisko palīdzību.
POD: TOIT20220623021

Francijas uzņēmums nodrošina dokumentu koplietošanas, datu dublēšanas un elektroniskā paraksta risinājumus, kas atbilst visstingrāko starptautisko drošības sertifikātu prasībām. 2000. gadā izveidotā franču grupa tagad ir Eiropas līderis sensitīva satura pārvaldībā. Eiropā strādā vairāk nekā 400 darbinieku. Grupas risinājumus ir pieņēmuši vairāk nekā viens miljons lietotāju no dažādām biznesa jomām.
Uzņēmums piedāvā noslēgt komerclīgumu ar tehnisko palīdzību vai investīciju līgumu.
POD: TOFR20220609014

Francijas oficiālais progresīvu robotikas un kobotikas risinājumu izplatītājs ir specializējies metināšanas automatizācijā. MVU piedāvā pilnīgi jaunu autonomu mobilo robotu metināšanas tehnoloģiju ar adaptīvu intelektu.
Sadarbība tiek piedāvāta smagās rūpniecības nozaru pārstāvjiem, piemēram, kuģubūve, jūras, vēja un hidroenerģija un smagā rūpniecība kopumā. Vēlamais sadarbības veids – noslēdzot komerciālu vienošanos ar tehnisko palīdzību.
POD: TOFR20220613014

Itālijas MVU ir izstrādājis novatorisku diagnostikas ierīci, kas ir paredzēta kopējās bilirubīna koncentrācijas noteikšanai jaundzimušo asins paraugos.
Uzņēmums ir gatavs sazināties ar MVU, pētniecības un attīstības institūcijām, lai pilnveidotu pašlaik izmantotās tehnoloģijas, noslēdzot pētniecības, tehniskās sadarbības un ražošanas līgumus.
POD: TOIT20220527016