Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (05.01.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.
 
Francijas uzņēmums specializējas 100% ekoloģisku un ilgtspējīgu dezinfekcijas iekārtu izstrādē un ražošanā lauksaimniecības, pārtikas, kosmētikas, medicīnas, rūpniecības un pakalpojumu nozaru un valsts iestāžu vajadzībām.
Piedāvātais sadarbības veids – noslēgt komerciālu līgumu ar tehnisko palīdzību.
POD: TOFR20221115003
 
Vācijas jaunuzņēmums ar vīziju par revolucionāru plānošanas un ražošanas plānošanas optimizāciju meklē partnerus no dažādām nozarēm, kas strādā ar sarežģītiem ražošanas procesiem. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, uzņēmums optimizē plānošanas risinājumus bez jebkādiem sarežģītības ierobežojumiem.
 Uzņēmums piedāvā saviem partneriem panākt zemākas izmaksas, mazāku caurlaides laiku un augstāku iekārtu noslodzi. Jaunuzņēmums piedāvā sadarbību, noslēdzot pakalpojumu līgumu.
POD: TODE20221011012
 
Spānijas pētnieku grupa ir izstrādājusi sensorizētu ierīci ķermeņa ekstremitāšu rehabilitācijai. Sistēma darbojas kā integrēts rehabilitācijas rīks cilvēkiem ar kustību traucējumiem augšējās ekstremitātēs. Tehnoloģija, kas ir aizsargāta ar patentu, ir izstrādāta laboratorijas apstākļos. Pieejams prototips tā darbības demonstrācijai.
Tiek meklēti uzņēmumi, kurus interesē noslēgt licences vai tehniskās sadarbības līgumus.
POD: TOES20221109015
 
Francijas MVU ir izstrādājis un patentējis jaunu ierīci, lai nodrošinātu kravas automašīnu izkraušanu atbilstoši darba drošības un veselības aizsardzības noteikumu prasībām atkritumu apglabāšanas un pārstrādes iekārtās. Ierīce atbilst Darba drošības un veselības aizsardzības noteikumiem, to jau izmanto vairākas institūcijas Francijā.
Ierīce būs aktuāla atkritumu apglabāšanas un pārstrādes iekārtu operatoriem, kā arī atkritumu apsaimniekošanas iekārtu ražotājiem.
POD: TOFR20221115007