Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (06.10.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Ģimenes uzņēmums, pasaules līderis mājas uzkopšanas līdzekļu izstrādē un ražošanā, vēlas izveidot partnerību ar mērķi ieviest inovācijas mājas uzkopšanas sektorā.
Uzņēmums var būt labs partneris MVU, jo piedāvā izmantot savas zināšanas/laboratoriju un ražošanas telpas, kā arī pieeju starptautiskiem tīkliem.
POD: TRBE20220908009

Itālijas uzņēmumi, kas piedalās Starptautiskā atvērto inovāciju programmā, meklē jaunuzņēmumus, kas piedāvā tehnoloģiskus risinājumus, rīkus un metodes, lai pārveidotu fiziskās un hibrīda tipa darba vietas, veicinātu cilvēku iesaistīšanos, iekļaušanos, labsajūtu, kā arī darba kopienu izveidi.
Dalība programmā ir bez maksas, un tā ir paredzēta, izveidojot pētniecības un/vai komerciālu sadarbību starp partneriem.
POD: TRIT20220912010

Itālijas uzņēmumi, kas piedalās Starptautiskajā atvērto inovāciju programmā, meklē jaunuzņēmumus un citus uzņēmumus, kas var piedāvāt tehnoloģiskus risinājumus, kas ļautu darbiniekiem labāk veikt pamatuzdevumus un palielināt klientu apmierinātību.
Paredzēts izveidot pētniecības un/vai komerciālu sadarbību starp partneriem.
POD: TRIT20220912008